Zaschlé kapky na laku

Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
zacatecnik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: 31 bře 2014, 00:36

Zakládám nové téma, pro ty co by se v budoucnu setkali s podobným problémem jako já. Zažrané kapky vody... někteří říkali, že nepomůže nic jiného než přejetí leštičkou. Já před tímto krokem zvolil ještě jednu poslední možnost, a to CarPro Spotless.

Na autě jsem mě tyto kapky zažrané delší dobu... Jedná se buď o tvrdší vodu a nebo usazeniny od chloru.

Auto jsem umyl, vzal cleayem a pak jsem nanášel tento přípravek. Nastříkal jsem vždy část na obyčejnou aplikační houbičku z mikrovlákna a část na jednotlivé kousky karoserie... jel jsem postupně po dílech, nakonec jsem celé auto opláchl a vysušil, poté jsem ještě jednou opakoval.... v mém případě, kdy kapky byly opravdu zažrány dost jsem ,,vypatlal" celou 500ml lahvičku :D
Přílohy
PO
PO
PO
PO
PŘED
PŘED
PŘED
PŘED
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Prokouklo to pěkně :thumbup:
zacatecnik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: 31 bře 2014, 00:36

Díky :D

Hlavně my šlo o to, aby někdo kdo bude mít podobný problém mohl sáhnout po nějakém vyzkoušeném řešení :smile:
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Začátečníku nechceš mi poslat fotopříběh a nějakej text a já to hodim do detailing wikipedie.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
zacatecnik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: 31 bře 2014, 00:36

Co si představuješ pod pojmem fotopříběh? :D
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Paráda, pěkná práce :) Díky za tip :thumbup:
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Velky rozdil, pekna prace :) Od ted uz poradne voskovat, at se tam ty kapky tak nezazerou :D
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
zacatecnik
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 86
Registrován: 31 bře 2014, 00:36

Ano, navoskováno je Finishkarem :D bohužel mi auto umyli v servisu a mohu se těšit z nově nabytých malých hologramů :(
fery
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 82
Registrován: 19 črc 2015, 09:12

Zdravím,jsem také začáCtečník.Zůstalo mi na laku asi pár fleků po tvrdé vodě.Fleky po umytí skoro zmizely,ale zůstaly po nich obrysy,jako by je někdo obkreslil.Mám na autě Carlack 68 Complette.Tímto přípravkem jdou některé odstranit./Má mít čistící schopnosti/.Některé skvrny nechtějí zmizet ani poněkolika aplikacích.Není to skoro vidět,některé jen zblízka pod lampou,ale je to tam.Co byste mi na to doporučili?Našel jsem WaterSpot Remover od CHemical Guys,Meguiars,GyeonQ2M,CarPro Spttles.Nejsou tnyní ty vodou ředitelné laky nějak méně kvalitní? Mám 9 měsíců Skodu Rapid.U staré felicie se nic takového neobjevilo a nikdo se sní nes....Sestra má 12 let starého Focuse,jde sním maximálně 2 krát za rok do myčky a nic takvého na tom taky není.Syn má 2roky Ford BMax,jeho kamarád profík mun to přeleštil a dal mu na to nějaký hodně drahý vosk a trochu to tam má taky.Je u nás hodně tvrdá voda.Mám možnost si to v práci proresionálně změřit.Nechtělo by to přes ten Carlack dát ještě něco ? Dík za radu.Fery
Uživatelský avatar
BigBang
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 3320
Registrován: 19 říj 2011, 23:29
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

to je jen problém čistýho, udržovanýho, nepoškrábanýho laku, je tam prostě vidět každý h.... Na těch zbylejch, tebou jmenovanejch, autech se pravděpodobně nikdo o detailing ani nepokoušel a když už to někdo umyje, tak to na tom "zprasenym" laku vidět neni ;)
GERMAN ENGINEERING...(\X/)

Fóbie a Šurikeny :) ... a Hliník?
kdyby po mně byla sháňka, tak vwvw(makovej závin)centrum.cz
Odpovědět