Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
Od Tom
Od BigBang
hmmm tak jsem trochu do***** sharana - buď jsem špatně naředil citrus bling nebo jsem málo lubrikoval :x mohlo to bejt ale horší... příští víkend se na to vrhnu znova a pokusim se to růčo fůčo rozleštit :D
Od WnemOne
Inak s tým clayom ... mne sa raz stala taká vec (Audi A6 rv.: 2004< ) , že akoby ošuchal pomaranč, neviem, či viete ako to myslím, ale lak mal malý pomaranč a akoby tie pomarančové vršky zmatnil (akoby zafarbil, ale nešlo to dole)... snáď ma chápete. Keď som bol u Mateja na školení, tak som zistil, že som nie sám komu sa to stalo ... mal som zato (vychádzajúc z toho, že predtým sa mi nič také nestalo), že claying už mám relatívne zvládnutý ... ale to ma vtedy prekvapilo ... Bol to clay autoglym s autoglym "fast shine and lube" detailerom ... používal som predtým dodo juice s ich lubrikantom a viac mi sadol tento clay (autoglym). Je nutné Mať viac clay-ov ? Je možné, že toto sa môže stať i so správnou technikou, ale nevhodným materiálom, alebo tento jav môže byť predsa blbá technika?

Za reakcie dik ...
Od pásovec
Tak lúbr se dá naředit, ale otázka, abys nedopad jako u blinku... Na clayování by se nemělo šetřit :-)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 30

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]