Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
Od stepan
Přesunuto z Diskuse

Iron-X skvělý pomocník pro čištění kol a laku, kola nejprve čistím megs. APC a potom aplikuji IRON nechám cca 4 min pusobit a znovu kola vyčistím kartáčem a dukladně spláchnu. Skvělý je i na lak, po použití iron je clay teměř čistý.
Foto mám jen toto.
xxx 010.jpg
xxx 009.jpg
xxx 050.jpg
Od scorpion
Zdarvím, iron-x jsem už taky stačil odzkoušet a je užasný!!! Sice vyšší spotřeba kort při velkém znečištění ale tři roky nemyté kola vyčistil tak, že clay už opravdu nebyl v podstatě potřebný. Samozřejmě z dodržení postupu jsem clay použil. ;) Později dodám foto.
Od Zakuji
pásovec píše:Iron x je dobrej, chystám se na masivnější testování. I mathyas by měl mít odzkoušeno. XXX snad stihnu aspoň minitest do zimy :-)
taky bych ho zkusil,nebejt dealer louda :)
Od mathyas
nejen čištič disků, ale jak perfektně pracuje na laku!
Od Zakuji
Tak uz ho taky mam.Nevidel sem nic silnejsiho.Po nastrikani zfialovy,oplachnout,hotovo.Pecka!!
Na druhou stranu spotreba celkem velka ubylo ho az dost a ten smrad.... :roll:
Od Caverna
Zdravím,mužu potvrdit na laku super,ušetří hodně práce i na místech který nejsou okem vidět začaly fialovět na kola používam jen kdýž už je špína z brzd hodně zažraná a čistíče disků moc dobře nefungují..Přece jen nejní to zadarmo...
Od pásovec
Chystá se prý nová verze s vůní višní, takže je se na co těšit :-)
Od Tony
Ahoj, dá se Iron X použít i na zaschlé mušky atd. největší problém mám vždy se střechou ta je vždy nejvíc spinavá a je na ní hodně zaschlého bince. Dík
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]