Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
Uživatelský avatar
Od Laconi
#45241
Já mám zkušenosti že se za ně stydim jak malej kluk. Teď ve tejdnu jsem chtěl aplikovat wetcoat a rozhod sem se že to přeběhnu clayem. Lubrikaci jsem měl taky Gyeon. Nevim jestli jsem špatně zahřál clay nebo jestli jsem měl malou koncentraci lubrikantu, ale na pár místech jsem si vyrobil "pěknej" marring takže budu muset leštit, doufám že to půjde nějak nenásilně.
Uživatelský avatar
Od Neozin
#45270
A netrhal se ti tak divne ten clay? Na to ze je prezentovany jako mekky tak se mi zdalo ze byl spise stredni az lehce tvrdy :-/ i kdyz venku bylo 10 stupnu tak urcite nemel vlastnosti oranzoveho (mekkeho) valetpro claye.
Od BoB5
#45314
No bezva, mám ho na poště s Clay Lube od Gyeonu. Schválně jsem vzal měkkej protože s clayováním nemám ještě moc zkušeností, tak jsem zvědavej. Pak napíšu jak to s ním pujde.
Uživatelský avatar
Od Neozin
#45315
BoB5: Tak v tom případě není problém poslat zpátky a nechat si poslat měkký ne? :smile: Fakt je ten clay spíše střední až ke hranici tvrdého.
Uživatelský avatar
Od Laconi
#45325
"Due to the fact that Q2M Clay is plastic and easy to knead, it cannot produce even the slightest scratches or blemishes."

"Our clay, however, is outstandingly efficient and, above all, safe for any kind of paint, irrespective of it being non-metallic Toyota black or ceramic Mercedes Benz."


:( :( :(
Mazda 6 gh

to je možný :) Na takovéhle stř&iacu[…]