Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
Od Neozin
Obrázek

NEZBYTNÝ PŘED APLIKACÍ KERAMICKÉHO POVLAKU

Q2M Prep je nezbytný doplněk pro přípravu vozidla před aplikací křemičitých povlaků. Q2M Prep odstraní jakékoliv olejovité zbytky a vytváří hladký a antistatický povrch.

SILNÉ ODMAŠŤOVACÍ VLASTNOSTI

Q2M Prep má silné čistící a odmašťovací vlastnosti, díky čemuž se příprava vozidla pro aplikaci křemičitých povlaků stává mnohem jednodušší a efektivnější.

ROZPOUŠTÍ NEČISTOTY NA VŠECH POVRŠÍCH

Na rozdíl od jiných odmašťovadel dostupných na trhu zvládne olejovité látky a zbytky past nebo staré vosky nejen setřít, ale je také velmi schopný je rozpouštět, proto je jejich odstranění mnohem jednodušší.
Přílohy
883d038b5810054ab7438c188b1c20316c1ce5e7.png
883d038b5810054ab7438c188b1c20316c1ce5e7.png (167.98 KiB) Zobrazeno 5758 x
Od Neozin
Zrovna dneska jsem objednal Gyeon Q2M Prep na vyzkoušení.
Budu porovnávat s konkurencí Carpro Eraser. Jinak Eraser je docela super na čištění oken = zabijete tím dvě mouchy jednou ranou (odmašťovač laku + čistič oken). A cenově vychází plus mínus stejně jak čističe oken. :smile:

Jaké máte s Prep zkušenosti vy?
Od Neozin
První takový menší review.
Gyeon Q2M Prep voní stejně jak Carpro Eraser. :D Podle mě budou funkčně tyto dva přípravky uplně stejné. Rozdíl bude pouze v barvě (růžová VS modrá).
Od nemo
takže by sa napríklad dobre hodil pre použitie konečnej úpravy laku pred nanášaním napríklad fussa99? :smile:
Od Napster
Hlavni vyhody oproti IPA? Ten pouzivam na odmasteni pred voskovanim,na skla, a hodne uz i v domacnosti.
Od Mr.Bean
Prep voní, nemaže se, nenechává šmouhy takže ho ve výsledku asi spotřebuješ míň. práce je s ním příjemnější

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]