Gyeon Q2M Tar

Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Obrázek

Při každodenním používání se na vozidle obvykle shromažďuje velké množství kontaminace asfaltem. Čím silnější vůz a agresivnější jízda, tím větší problém to bývá. Q2M Tar poskytuje velkou příležitost k urychlení celkového dekontaminačního procesu. Většina nečistot je během krátké doby jednoduše rozpuštěna a zůstane čistý a hladký povrch.

Q2M Tar odstraňuje nejen dehet nebo asfalt, ale také další organická znečištění, jako např. pryskyřice.

U měkkých nebo středně tvrdých automobilových laků je i při použití měkkého claye riziko poškození laku. Jelikož většina nečistot být rozpuštěna kombinovaným využitím Q2M Tar a Q2M Iron, je tento produkt výborným pomocníkem při údržbě vozů s již provedenou korekcí laku. To vám umožní odstranit znečištění, aniž by hrozilo riziko nových vad či škrábanců, které by jinak musely být odstraněny leštěním. Q2M Tar nepoškozuje povlaky a nemá vliv na jejich hydrofobní vlastnosti a výdrž.

Q2M Tar se může použít také s naším chemicky odolným Q2M Clayem a to stejným způsobem, jako Q2M Iron. Vzhledem ke své kluzkosti poskytuje dostatečnou lubricitu při clayování a tím se zkracuje celý proces přípravy u silně kontaminovaných vozidel.

Na rozdíl od většiny odstraňovačŮ asfaltu, Q2M Tar nemá žádný vliv na vnější povrchy a je bezpečný pro celou karoserii. Může být použit na lak, sklo a plasty a to jak lakované, tak bez laku. Je pH neutrální, takže může být použit pro odstranění asfaltu z leštěných kovových částí automobilu.


clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Produkt funguje presne ako má. Má omnoho lepšiu parfemáciu ako ostatné tar removery. Na účinok nezohnatelneho Tardisu však nemá. Velmi dobre zmyvatelny.

9/10

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Za me super, mam teda porovnani jen s Valetem a carpro. Koupil jsem ho kvuli tomu ze mi po valetu zustaval jeste na aute ter a nechtelo se mi to sundavat clayem, Gyeon sundal vse na 1. pokus. ale smrad se mi teda zda podobny jako ostatni tar removery.
Richmond
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: 17 bře 2016, 22:08

chalani zaujima ma presny navod kolko ho mam nechat na aute ? staci iba s vodou so silnym prudom dat dolu ? nieje lepsie ho trosku rozotret rucne s mikrovlakom nech lepsie ucinkuje ? ..... inak dnes som to vyskusal sused mal syntetiku farbu na laku lebo dalsi sused si natieral plot a pekne mu to nafukalo na pol auta take bodky..a veru dal som mu to s s tymto pripravkom dolu co som bol nadmieru prekvapeny... :smile: kufor uz som ocistil pre porovanie
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

My nastříkáme na lak a většinou se do několika minut asfalt rozpustí, pak stačí spláchnout vodou a po celkové dekontaminaci samozřejmě pořádně umýt šamponem.
Větší a odolné nečistoty je pak třeba vzít hadříkem.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Rocco
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 741
Registrován: 18 úno 2015, 19:28
Bydliště: okr.Kutná Hora

Mám přesně stejnou zkušenost,jako soray......malé tečky to rozpustí komplet....větší pak vezmu hadrem,ale jdou krásně zlehka.Mluvím tedy o asfaltu. :smile:
Za mě :thumbup:
Kdo si hraje,nezlobí ... tak pořád myji a leštím auto,abych nezlobil. 8-)
Mates13
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 08 led 2017, 16:27
Bydliště: Olomouc

mě to třeba nevzal asfalt všechen, na malé tečky je to super ale mám na autě takovou jakoby čáru z asfaltu :D a tu nelze zatím ničím sundat (clay jsem zatím nezkoušel)
Cudl
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 01 čer 2014, 07:46
Bydliště: Kladno

Jeden dotaz: mam na aute origo samolepky na spodkach dveri a na spodku patych dveri (skoda rapid style plus ) nesloupnou se po tomhle pripravku ?
Odpovědět