Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
Uživatelský avatar
Od Laconi
#45362
Obrázek

Při každodenním používání se na vozidle obvykle shromažďuje velké množství kontaminace asfaltem. Čím silnější vůz a agresivnější jízda, tím větší problém to bývá. Q2M Tar poskytuje velkou příležitost k urychlení celkového dekontaminačního procesu. Většina nečistot je během krátké doby jednoduše rozpuštěna a zůstane čistý a hladký povrch.

Q2M Tar odstraňuje nejen dehet nebo asfalt, ale také další organická znečištění, jako např. pryskyřice.

U měkkých nebo středně tvrdých automobilových laků je i při použití měkkého claye riziko poškození laku. Jelikož většina nečistot být rozpuštěna kombinovaným využitím Q2M Tar a Q2M Iron, je tento produkt výborným pomocníkem při údržbě vozů s již provedenou korekcí laku. To vám umožní odstranit znečištění, aniž by hrozilo riziko nových vad či škrábanců, které by jinak musely být odstraněny leštěním. Q2M Tar nepoškozuje povlaky a nemá vliv na jejich hydrofobní vlastnosti a výdrž.

Q2M Tar se může použít také s naším chemicky odolným Q2M Clayem a to stejným způsobem, jako Q2M Iron. Vzhledem ke své kluzkosti poskytuje dostatečnou lubricitu při clayování a tím se zkracuje celý proces přípravy u silně kontaminovaných vozidel.

Na rozdíl od většiny odstraňovačŮ asfaltu, Q2M Tar nemá žádný vliv na vnější povrchy a je bezpečný pro celou karoserii. Může být použit na lak, sklo a plasty a to jak lakované, tak bez laku. Je pH neutrální, takže může být použit pro odstranění asfaltu z leštěných kovových částí automobilu.


Uživatelský avatar
Od mario-fm
#47026
Za me super, mam teda porovnani jen s Valetem a carpro. Koupil jsem ho kvuli tomu ze mi po valetu zustaval jeste na aute ter a nechtelo se mi to sundavat clayem, Gyeon sundal vse na 1. pokus. ale smrad se mi teda zda podobny jako ostatni tar removery.
Od Richmond
#49197
chalani zaujima ma presny navod kolko ho mam nechat na aute ? staci iba s vodou so silnym prudom dat dolu ? nieje lepsie ho trosku rozotret rucne s mikrovlakom nech lepsie ucinkuje ? ..... inak dnes som to vyskusal sused mal syntetiku farbu na laku lebo dalsi sused si natieral plot a pekne mu to nafukalo na pol auta take bodky..a veru dal som mu to s s tymto pripravkom dolu co som bol nadmieru prekvapeny... :smile: kufor uz som ocistil pre porovanie
Uživatelský avatar
Od soray
#49199
My nastříkáme na lak a většinou se do několika minut asfalt rozpustí, pak stačí spláchnout vodou a po celkové dekontaminaci samozřejmě pořádně umýt šamponem.
Větší a odolné nečistoty je pak třeba vzít hadříkem.
Uživatelský avatar
Od Rocco
#49207
Mám přesně stejnou zkušenost,jako soray......malé tečky to rozpustí komplet....větší pak vezmu hadrem,ale jdou krásně zlehka.Mluvím tedy o asfaltu. :smile:
Za mě :thumbup:
Od Mates13
#56900
mě to třeba nevzal asfalt všechen, na malé tečky je to super ale mám na autě takovou jakoby čáru z asfaltu :D a tu nelze zatím ničím sundat (clay jsem zatím nezkoušel)
Od Cudl
#58039
Jeden dotaz: mam na aute origo samolepky na spodkach dveri a na spodku patych dveri (skoda rapid style plus ) nesloupnou se po tomhle pripravku ?
Mazda 6 gh

to je možný :) Na takovéhle stř&iacu[…]