Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
Uživatelský avatar
Od Laconi
#45363
Obrázek

Q2M Iron je jedním z nejúčinnějších, rychle reagujících odstraňovačů polétavé rzi na trhu. Tento produkt byl vyvinut speciálně pro dekontaminaci ploch od železitých nečistot, jako jsou brzdový prach a polétavá rez.

Silný barevný účinek látky je velmi přesný ukazatel toho, kolik znečištění bylo na povrchu, a také, jak moc práce produkt má s dekontaminací.

Jeho vysoká reaktivita významně zkracuje dobu práce a urychluje rozpouštění kovových nečistot.

Vzhledem k neutrálnímu pH, Q2M Iron může být použit jak na povrchu automobilového laku a na kolech, tak na sklech a dalších materiálech. Nepoškozuje pryžová těsnění ani střechy kabrioletů.

Vysoká reaktivita tohoto přípravku není ovlivněna jeho pH. Q2M Iron byl vyvíjen tak, aby poskytoval potenciálně nejširší spektrum použití, zatímco díky svému neutrálnímu pH, které se nám podařilo udržet, se může bezpečně aplikovat i na velmi citlivé materiály nebo leštěná kola.


Uživatelský avatar
Od Daver
#49661
Jaká je CCA spotřeba? Docela mě to zaujalo, stejně jako všechno od Gyeonu :D.
Od [SCHOOT]
#49982
Tak jsem dneska taky koupil a hned pouzil na kola. Proste pecka, sundalo to i jiny bordel z kol (coz me prekvapilo). Je pravda ze rychleji odtece, ale kdyz roztiram po par minutach zda se, ze je podstatne hustsi.
Od jacker2
#50732
tiez mozem len odporucit hned po prvej ochutnavke super sice smrdi jak vlecka....... ale super robotku robi ...viac foto ....len nastriekane raz ziadne mechanicke cistenie
Přílohy
WP_20160526_14_16_28_Pro (Small).jpg
WP_20160526_14_10_22_Pro (Small).jpg
Od Wirda
#52795
Kluci, bude mi stačit 500ml na středního kombíka? Astra H. Je plán celé auto i kola. Nebo vzít raději ten hustší od Valetpro? A jak se s tím pracuje? Nastříkám na suché umyté auto, nechám působit, případně pohoním ještě houbičkou a poté opět umýt a mlžu jít na clay? Dík za info.
Od wildT
#52797
Urcite nehonit houbickou - Iron uvolnuje zelezitou kontaminaci a tu urcite nechces po laku nijak roztirat.

Kdyz to pouzivas s rozumem, tak na karoserii ti bude stacit zhruba 100-150 ml a na kola zalezi jak je mas spinavy, clenity a jak dobre to pujde dolu. Na kola je dobry prvne vzit nejaky silny cistic kol a az potom Iron, vyjde to levneji.

Jinak ano :)
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]