Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
Uživatelský avatar
Od Laconi
#45365
Obrázek

Q2M WaterSpot má velmi snadné použití. Před použitím umyjte karoserii jemným pH neutrálním šamponem a vysušte. Poté nastříkejte přímo na lak nebo nastříkejte produkt na mikrovláknový hadřík a otřete postižená místa se skvrnami. V případě nutnosti postup opakujte.

Q2M WaterSpot je silný a olejnatý, takže stačí velmi málo produktu k pokrytí velké plochy. Nezasychá rychle, takže se postižené místo může otírat vícekrát.

Největší výhodou Q2M WaterSpot je jeho šetrnost k laku. Vzhledem k neodborné údržbě se mohou vodní skvrny stát problémem na čerstvě aplikovaných nanopovlacích. Pomocí Q2M WaterSpot můžete odstranit nežádoucí vady bez nutnosti leštění a nutnosti znovu aplikovat nanopovlak. Uvědomte si ale, že Q2M WaterSpot může ovlivnit hydrofobní vlastnosti povlaku. Není vhodné ponechat produkt na laku a zejména na skle delší dobu.


Uživatelský avatar
Od joshiki
#45369
hele kluci a co z spotless a waterspot udělat jedno vlákno? Pak je tu hodně témat na věci dělající to stejný, viz iron, ironX,ferrous apod. co kdyby se ty věci spojily k sobě?
V jednom tématu by si lidi přímo přečetli vše o konkrétním přípravku který potřebují a nemuseli by klikat na několik témat. Bylo by to hlavně pro začátečníky přehlednější.
Uživatelský avatar
Od Neozin
#49188
counterct: Napíšu ti můj postup, jak jsem se zbavil vodního kamene na oknech, který nešel ničím sundat. Různé čističe oken (asi 5 druhů), ocet ani Autoglym glass polish s tím nehnul. Už jsem nad tím pomalu lámal hůl, ale pomohl až Carpro Spotless.
Postup: Nastříkat, pěnovým aplikátorem krouživými pohyby pořádně "vyleštit", spláchnout vodou a utřít do sucha.

Postup podle videa (nastříkat a setřít) u mě nemělo žádný efekt. Možná kdybych to udělal 20x po sobě tak by to pomohlo = zbytečné plýtvání chemií.
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]