Bilt Hamber Korrosol

Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
Uživatelský avatar
markos
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 05 lis 2017, 23:38
Bydliště: Žilina

Korrosol je výborný ako na dekontamináciu tak na čistenie diskov.
Raz som ho porovnával so Sonaxom xtreme wheel cleaner plus a musím konštatovať že Korrosol ho prečúral ako keby Sonax bol nejaký čistič z tesca.
Nie že by bol Sonax zlý čistiť ale po nanesení a opláchnutí Korrosol nechal disk čistý, zatiaľ čo Sonax aj po rozotrení štetcom nechával špinavé miesta a musel som ho aplikovať viac krát.
Za mňa Korrosol top univerzálny produkt na lak aj disky
Mateo
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 27 zář 2018, 19:08

Mohu poprosit o vysvětlení? Píše se u něj že je PH neutrální ale předpokládám že vosk sundá. Stejné to bude i s APC jako surfex HD ne? V podstatě na navoskované auto nejde použít už nic jiného, než PH šampon, pěna nebo detailer, nebo jsou nějaké varianty když potřebuji sundat třeba hmyz, asfalt, atd...
Díky
Uživatelský avatar
3dclub
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 80
Registrován: 28 led 2019, 19:59
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tak Korrosol má pH 6, tyhle přípravky se ale obvykle používají před voskováním, jestli to níčí vosk jsem nekoumal, clayem ho pak stejně sundáš :)

Surfex má při ředění 1:10 pH nějakých 12, při tomhle ředění bych na vosk asi nešel, pokud chceš něco na odstranění hmyzu můžeš použít naříklad Valet Pro Citrus Pre Wash, ten je pH neutrál., má chyba - není, ale k voskům je šetrný.
Naposledy upravil(a) 3dclub dne 26 bře 2020, 08:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Bacha na to, Citrus Pre Wash není pH neutrál, má pH okolo 9.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
3dclub
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 80
Registrován: 28 led 2019, 19:59
Obdržená poděkování: 1 poděkování

:pardon: Omlouvám se, má chyba. Nevím proč, ale nějak jsem měl zafixované že je pH neutrál.
Uživatelský avatar
majxi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 13 dub 2016, 19:38

optimas píše:Tak mi včera přišel korosol a jak tady píšete že voní. No ani bych neřekl. Nechal jsem ho ve skříni v kanclu a po chvíli hrozný smrad chemie. Zavřel jsem ho do toho sáčku co byl v balíku a ráno v kanclu bylo na blití. Tak jsem ho zabalil ještě do igelitky. No smrad byl menší, ale pořád to smrdí. Je tam náznak nějaké vůně, ale ta chemie tam jde cítit hrozně. Zajímalo by mě jak to smrdí u vás ve skladě v Detailingu.
A dál by mě zajímalo pokud to nastříkám na lak co to udělá se světly když jsou v plastu a jak se to chová k ostatním plastům
Mě přišel ten velký kanistr také v sáčku a přišlo mi, jakoby smrděl ten sáček a produkt Podle zkušeností s ostatními spíš voní :D .

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Mateo
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 27 zář 2018, 19:08

Super, myslel jsem si že to tak bude. Díky za rady.
Odpovědět