Příprava laku před aplikací vosku, čištění laku pomocí clay hmoty.
Od Laconi
Dneska sem pracoval s DJ Light Fantastic a taky na to šel celkem dost hmyz, přitom na Candyho kterej podle mě voní víc toho tolik nešlo. Musim ale trošku OT konstatovat, že jak uvádí DJ tzv. "tvrdý" vosk má mnohem menší spotřebu než "měkký".
Od fery
Prosím Vás je to lepší po aplikaci nejdřív spláchnout a pak a pak ještě třeba tomu pomoct mikrovláknem nebo obráceně? Dík
Od Totić
philiph píše:Tak jsem zrovna nastrikal trix na peugeota 306 rv.1999. Smrdi to silene. Bez rousky bez sance s tim pracovat. Ale co bylo nejhorsi drazdi to hmyz takze se snazit pracovat v uzavrenym prostoru. Postrikal jsem auto a vyletel celej roj vcel z nedalekyho hnizda a zacal me napadat az tak ze jsem od auta musel utyct. A chytl jsem jedno zihadlo. Tak tedka cekam az se ty svine uklid i a budu moct jit vyclayovat to auto. Jenze ten sladkej lubrika t na clay ten hmyz laka taky :(.
:D To by si zasloužilo taky zařadit do tématu "Čeho se vyvarovat - aneb jakou kravinu jsem udělal" 8-)
- dráždit s tím hmyz.

Jinak jak jsem teď clayoval s Gyeon lubrem, ten pěkně voní, ale taky zajímavý jen na to sedly mušky tak do 2 sekund hned zdechly ani se nehly. To jsou asi chemkálie jak cyp. :P

Jinak k věci velmi mě potěšilo, že funguje něco vše v jednom tzv. "na jeden špryc" a né to auto obíhat 3x jak jsem se dočetl na blogu k předmytí pro rez, kola a asfalt zvlášť. Nejspíše objednám. ;)
Od Frozz
Vzdy jsou pripravky typu "All in 1", "3 v 1" apod. kompromisem, Trix je toho prikladem, ja uz bych si ho nekoupil, umi vse - ale slabe, me moc nefungoval.
Od Totić
Každopádně snad pomůže laku při předčištění. Posledně jsme mladší lak sedanu umyly, nato hned clay a některé asfat tary nešly ani zanic, jiné šly hned a ještě jiné tak po 30-72ou přejetí plackou :crazy:
..uvidím co to dovede a dám vědět.

Jo hlavně - když TRIX apod. šplíchnu v budoucnu na waxovaný auto po mytí ROZPOUŠTÍ to přírodní vosky nebo nijak neškodí?

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]