Mini testík

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Třeba ti to překrývá ten vosk v šamponu.
Uživatelský avatar
malfis
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: 27 lis 2011, 16:06

Jestli na kapotě nejak nedegraduje kvuli nadmerne teplote od motoru.
Focus RS Mk1
Uživatelský avatar
Denny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 116
Registrován: 18 srp 2014, 18:19
Bydliště: Praha-Kladno

Vosk z megsu vydrží jen chvilku, takže by se to zase vrátilo k normálu po chvíli si myslím. Teplota od motoru by to mohla spáchat, ale zase si říkám, že by to zničilo vosk třeba jen uprostřed kapoty nebo na určitých místech, kde je největší horko od spodu, ale ne rovnoměrně po celý kapotě :think: a sluníčko nám tady přece jen zas tolik nepálilo :D
Každopádně děkuju, že filozofujete semnou :drinks:
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Můj motor má běžnou provozku kolem 105°C a na kapotě mi vosk degraduje stejně jako na střeše a kufru. V tom bych problém neviděl..ale třeba takový ostřiky světel? voda od nich pak ráda po kapotě putuje, což by ale taky byly jen určtiý cestičky a ne celá plocha, že..
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
Denny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 116
Registrován: 18 srp 2014, 18:19
Bydliště: Praha-Kladno

Ostřiky světel určitě vylučuju, ty jsou schválně vyřazeny z provozu. Napachá to víc škody než užitku :D Zkusím jestli to neni tou V7
Uživatelský avatar
Jonny
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2014, 12:42

Želvu taky používám po každém mytí. Líbí se mi že ji nastrikam na mokré auto a jedním hadrem roznesu a suchým dolestim. A nemá tak spatne výsledky
Odpovědět