Dodo Juice Supernatural Acrylic Spritz

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 2679
Registrován: 11 kvě 2012, 19:59
Bydliště: Praha, Vrané nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Obrázek

Dodo Juice Supernatural Acrylic Spritz je na vodní bázi založený spray sealant. Akrylové sealanty dávají nevyšší výkon a ani SN Acrylic Spritz není výjimkou. Díky základu na vodní bázi neškodí čerstvě naneseným vosků. I jedna vrstva dodává hluboký lesk až po dobu několika měsíců (3-4). Můžete ho použít na karoserii, kola a dokonce i plasty. Nastříkejte na povrch a rozleštěte mikrovláknovou utěrkou. K dispozici 250ml láhev s rozprašovačem.

Viz Testy a recenze
MB w124 300TE-24 R6, BMW E12 525 R6, BMW E28 525i (na jaře 535i), BMW E23 735i R6, BMW E30 316i, Simca 1000 1,3 rok 66
Úplný blázni jsou ty lidi... Místo na koních jezděj v medvědech

Obrázek Obrázek
Moucha
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 143
Registrován: 12 kvě 2012, 17:49
Bydliště: Jindřichův Hradec

Když dám Acrylic Spritz ještě přes např. Hard Candy pomůžu výdrži? ;)
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Lesk možná trochu ztratí na hloubce původního HC, ale výdrži pomůžeš.
Nabízí se otázka, zda to neudělat opačně :) Tj. dát nejprve Acrylic a pak teprve Hard Candy.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Moucha
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 143
Registrován: 12 kvě 2012, 17:49
Bydliště: Jindřichův Hradec

Lesk bude i tak dobrý si myslím a je to auto, které najede poměrně hodně km a nechci se tomu pořád věnovat :) Když dám Spritz navrch tak budu moct mýt glossworksem :mrgreen:
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jasný, tak to potom chápu :)
Edit: Ještě jsem zapomněl napsat, že to GW to můžeš mýt i bez spritze, jen HC pak rychleji ztratí svůj pěkný lesk a odvod vody.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Dle příspěvků v tomhle vlákně je to trochu jak z mrtvých vstání :) Tenhle sealant mám radši než BSD, byť cenově to není tolik výhodné (o tom ale psát nechci). Včera jsem byl na veřejné myčce s mikropráškem a při aplikaci toho jejich vosku to "smrdělo" stejně jako acrylic spritz... Opravdu úplně stejný zápach, což mě teda dost překvapilo. Výdrž mám kolem 3 měsíců, tak jsem zvědav, kolik vydrží vosk z myčky.
Odpovědět