Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Pokračování testu po 3 týdnech a ujetých 500km.Umyto pouze před testem viz foto.
U některých produktů jsem byl velice překvapen až zaskočen docela nám to zamíchalo pořadí.

1: Bilt Hamber Double Speed Wax
2: Collinite Super Doublecoat Auto Wax 476s
3: SOFT99 Fusso Coat F7
4: Sonax Xtreme Brilliant Shine Detailer
5: Soft99 Fusso Coat 12 Months Dark Wax
6: CarPro ReLoad Spray Sealant

Reload je už pomalu po smrti ale ještě něco málo tam je ale pravděpodobně umře jako první v testu.Docela mě zaskočilo i Fusso 12 byl to můj favorit každopádně beading hodně slabej od aplikace na lak.Tento test bude ještě více zajímavější než jsem si původně myslel ;)
Přílohy
030.jpg
031.jpg
032.jpg
033.jpg
034.jpg
035.jpg
036.jpg
037.jpg
039.jpg
040.jpg
Zásadně podporuju české eshopy takže koupeno u nás je fakt že už jsem to kupoval někdy na jaře a v plechovce je max.15-20% vosku tak je možný že fusso zesteřelo a nefunguje už jak by mělo.No uvidíme máme teprve začátek testu :thumbup:
Skladován v garáži kde teplotu nepustím pod 5 stupňů protože tam mám věci za několik des.tisíc a nenechám je přemrznout.Jak tam je 5-6 stupnů jde se topit :D
Od FLP
Dúfam, že sa Fusso 12 ešte rozbehne, kedže som ho teraz kupoval ako zimný vosk na auta :(
Každá ochrana dostala len jednu vrstvu? Alebo si niektore vosky vrstvil? Čo to máš za aplikátor to vajičko? Vyzerá ro veľmi šikovne :smile:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Když já nevím...

Stejně tak jako kadeřnická MX-5 :-P Furt j[…]