Soft 99 Fusso Coat

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Jop, ale kolohnát nepatří mezi vosky, které by stoprocentně slezly pouhým odmaštěním, zejména ne po měsíci na laku. Klidně bych to před odmaštěním rychle přelíznul nějakou leštěnkou (i třeba ručně).
Helmut
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 31 říj 2017, 05:51

Co to zkusit umýt 2-3x JARem ?
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

:D Já zkoušel Fusso sundat jen jarem a nešlo a to několikrát, nakonec jsem to lisknul reflectem a byl klid.
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

:D Já zkoušel Fusso sundat jen jarem a nešlo a to několikrát, nakonec jsem to lisknul reflectem a byl klid. Věřím že s Kolohnátem bude stejný problém
hooq
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 19 bře 2016, 13:26

Obrázek
Já zkoušel jarem obyč DJ Purple Haze, první do kýble s vodou, pak už sem ho lil přímo na kapotu, levá třetina kapoty (kde je vosk, zbytek kapoty bez vosku) je umyta 5x neředěným jarem, asi nějaký šmejd, ten jar :smile:
milanbb
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2015, 19:19

Chlapy zkuste citronovej jar, ten mi přijde ze všech jarů nejsilnější

Odesláno z mého BKL-L09 pomocí Tapatalk

Helmut
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 101
Registrován: 31 říj 2017, 05:51

Také používám citronový... případně ho zkusit v napěňovači, ať tam chvíli sedí...
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Chlapi a chápete že citron nebo pomeranč jsou jen vůně a na agresivnosti nebo odmašťovací síle to memá žádný vliv :D
premek798
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 08 srp 2018, 07:23

kluci co teda nejlépe platí na to odstranění?
Uživatelský avatar
Ondrej2005
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 05 čer 2018, 21:46
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ahoj chlapi,
co je nejlepší pro udržování vosku FUSSO 12 month?

Má někdo zkušenosti s aktivní pěnou ValetPro Advanced Neutral Snow Foam a šamponem ValetPro Advanced Poseidon Car Wash

Někde jsem četl, že obecně když šampony obsahují přidaný vosk v tomto případě KARNAUBA, tak že se nějak vyrušuje postupem času původní voskový efekt. Sice posiluje součastnou vrstvu, ale jako by jí přebíjí nebo jak to mamá napsat.

Pokud je lepší jen obyčejný šampon tak navrhněte nějakou jinou alternativu bez vosku.

Díky všem.
Odpovědět