Vosky, sealanty a keramiky - obecný pokec

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Pod BH Double Speed Wax mi dnes kolega radil to Bilt Hamber Cleanser-Polish bez odmastovani a pod Fusso s odmastenim.
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

A nebo CarPro Reflect taky s odmastenim. Ted babo rad
Uživatelský avatar
no_hits
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: 23 dub 2019, 23:30

Co tohle? údajně to může jí pod Fusso vosky
https://www.ahifi.cz/lestenka-a-cistic- ... 50-ml.html

Ale zatím to vypadá že se přikloním k BH.
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

K BH jako k vosku nebo lestence
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

A co vas k tem lestenkam nuti? Rucne a jeste lestenkou zadnej skrabanec stejne neodstranite. V podstate je to jenom vetsi ocisteni laku nez myti a trosku zamaskovani toho uplne nejmensiho poskozeni...
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Pokud chcete dávat Fusso tak musíte vždy odmastit tečka
Pokud chcete aby jste zamaskovali větší škrábance použijte ten Lime Prime, ale nedávat Fusso, ale podívat se po jiném vosku třeba Kolohnáta
roca
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 111
Registrován: 01 srp 2012, 10:56
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

... a jak je na tom Finish Kare? Snese se s Lime Prime, nebo taky na odmaštěný povrch? Mám pocit, že nevydrží tak dlouho jak se o něm píše.
optimas
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 202
Registrován: 22 led 2018, 15:58

Hele, tohle jsem nestudoval. Já si vybíral právě mezi Fussem a Kolohnátem. Kolohnát měl menší výdrž a hůře se sním po zaschnutí pracovalo tak jsem skončil u Fussa. A podle toho jsem si pak i vybíral pasty. Jelikož se pod Fusso nedává podklad tak jsem si řek, že je pro mě Lime Prime zbytečný a podíval se po jiné finish pastě a vyhrál CarPro Reflect. Mám černý perleťový lak a Reflect s ním udělal divy (zrcadlo) , ale asi by to zvládnul i ten Lime Prime, ale nevím nezkoušel jsem. Tohle si pročti a dojdeš k výsledku viewtopic.php?f=13&t=387&hilit=Finish+Kare&start=200
Takhle jsem studoval Fusso :D
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Ten kolohnat je asi nejaky shit proti fusso ze? Lestenka je pro me dulezita. A ještě výdrž vosku a velky lesk. Tak co tedy zvolit?
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

kolohnat je v pohode rozdil v lesku nepoznas. Lesteka ti stejne nepomuze. Zajet k nekomu kdo se tomu venuje ..... :thumbup:
BSD maniac
Odpovědět