Soft 99 Fusso Coat

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Tak dam dve vrstvy at ho nemám do důchodu :smile:
Gossip
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 08 kvě 2019, 04:59

Hmm to mě teď taky napadlo dát ještě vrstvu, ale takhle týden po první vrstvě bych zase musel dělat celou dekontaminaci?
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Gossip píše:Taky sem teď prvně dával fusso light a spotřeba 00 nic a to sem nešetřil, na ty moji stříbrné sem tu vrstvu špatně viděl. Takže pro mě taky vosk do konce životnosti auta. Jen teda dělal sem celou střechu najednou a rozlestit to byl docela zahul hehe
Tak jsi daval asi moc velkou vrstvu, protoze fusso nechavam klidne pres noc, nez ho rozlestim...
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Ted muzu mit Fusso za 621 kc a k němu dárek Soft99 Luxury Gloss rychhlo vosk ktery stoji cca 380 kc zvlášť. Neni to nejake podezřelé? Treba prosle zarucni dobou nebo tak nejak. Bude vyuziti pro ten rychlo vosk kdyz bude na aute fusso? Muze se striknout na něho?
milanbb
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 09 dub 2015, 19:19

Já myslím že cena je v pohodě. Na ahifi.cz samotnej vosk maj za 600.-
Tady to máš i s dárkem. Ten gloss asi by neměl bejt problém, je to od stejného výrobce takže se to asi nebude hádat. Jen bych ten gloss používal až když uvidíš že tTi to fusso někde slábne. Určo Ti tu kluci ještě poradí

Milan

martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

Díky
padluke
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 10 čer 2019, 16:03

Ahoj, chtěl bych někoho požádat, jestli by mi nemohl za nějaký menší peníz, odebrat kousek tohoto vosku, rád bych s ním ošetřil právě zrenovovaná přední světla.
Zde na fóru jsem se dočetl, že nejlepší je použít bezbarvý lak, nicméně nedělá mi problém čas od času obnovit voskovou ochranu.
Nebo pokud by někdo měl jiný nápad tak sem s ním :-)
Děkuji moc
P.
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

odkud jsi? Vzorek bych mel .
BSD maniac
padluke
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 10 čer 2019, 16:03

Z Prahy, koukám, že ty kousek od Brna :-(,,,skoda :-)
martina4
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 109
Registrován: 09 črc 2018, 01:12

O vikendu jsem daval fusso. Po klasickém myti, chem dekontaminaci a clayei jsem jen na kapotu nanesl muj zbytek lime prime. Na kapote jsem mel nejake skrabance. Pak jsem cele auto odmastil ipou coz byl děs. Pomer 1:4 dil ipy a destilky. Mel jsem pocit, ze to vubec neodmastuje a vubec to nevysychalo kdyz jsem to utiral novou uterkou. No hrůza. No a pak slo do akce voskovani. Pouzival jsem mikrovlaknovy aplikator ktery ma vetsi prumer nez plechovka fussa tak se spatne nanaselo. Ten orig mi prisel jak smirkovy papir :( No a samotne nanaseni taky nic moc, tak jako na sucho moc a blbe se roztahoval po karoserii. Nevim jesti melo vliv, ze bylo v garazi cca 28 stupnu. Dalsi problem byl, ze ve sparach nebo na hranach mi zustal ten vosk a zbelal tak dalsi prace navic. To mi minuly vosk od Meguiars nedelal. Cca po pul hodce jsem zacal stirat a slo to celkem dobre, jen mi prislo auto malo lesklé. Druhy den jsem vyjel z garáže a ostre slunko a pod urcitym uhlem jdou dost videt hologramy které pred kompletnim procesem nebyly. Zajimeve ze hlavne na kapote. Tak ted nevim kde je chyba.
Odpovědět