Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od Mišell
#63433
Já jsem s Fussem pořád spokojenej - rozleštění i po delší době je v pohodě, spotřeba 00nic, výdrž v pohodě. Teď ho tam mám od konce října, provoz každodenní. Na kapotě a střeše už jsou kaphy větší, ale boky furt super. Chce to vždycky jednou za čas pořádně umýt špínu (používám AF Lather) a je to. Ikdyž přes zimu na to kašlu, použil jsem asi 5x veřejnou wapku s jejich pěnou - což asi PH neutral nebude:)

Příhoda z mytí: Ptám se ženy, víš proč to tak pěkně kapičkuje na kolech? Její odpověď, ano, protože tam máš keramiku. A víš proč to tak pěkně kapičkuje na laku, ikdyž tam není keramika? Ano, protože tam je vosk. A než jsem stačil něco říct tak pronesla - a taky vím,proč to kapičkuje na skle, protože tam jsou tekuté stěrače :lol: :thumbup:
Přílohy
20190624_154001.jpg
Od optimas
#63456
No tak dneska jsem si přeleštili kapotu žlutým rupes a reflectem odmastil prepem a bylo to jako zrcadlo i na slunci. Pak jsem nanesl fusso nechal zaschnout 15minut a rozleštil mikrovláknem a doleštil dalším mikrovláknem. Jak zrcadlo. Odjel jsem domů a auto stálo asi 20 minut na slunci pak jsem jel na chatu asi 10km a tam jsem se zhrozil. Na kapotě byly vidět tahy od mikrovlákna a už to nebylo jak zrcadlo. Zkusil jsem znova mikrovlákno jestli to nevyleštím a nic bylo to ještě horší. Co se stalo? To se to fusso zapeklo nebo co?
Od optimas
#63488
Tady jsou ty fleky co se mi vytvoří když se kapota zahřeje.Buď na slunci nebo jen teplem od motoru. Proč se to děje a co s tím aby to zmizelo nebo aby se to už netvořilo. viz předchozí můj příspěvek
Přílohy
IMG_20190721_103935_1920x1080.jpg
Od optimas
#63489
Koupil jsem i novou utěrku https://www.detailingshop.cz/uterky-a-r ... va-uterka/
protože jsem si myslel, to dělají ty mikrovlákna z Číny, ale spletl jsem se. Výsledek je o něco lepší než z utěrkou z Číny, ale vypadá to fakt hnusně. Zkoušel jsem to i znova rozleštit a bylo to ještě horší. Přeletím to excenterm a Refectem a paráda. Nanesu Fusso rozleštím a taky paráda a pak na slunci vyleze tenhle bordel. :dash:
Přílohy
IMG_20190721_104046_1920x1080.jpg
Uživatelský avatar
Od FreeMaroStyle
#63491
Divné, jsem ještě neviděl a nestalo se mi, takže asi neporadím :D Zkus to přeletět ještě detailerem na fusso SpeedBarier nebo jak se jmenuje?
Od optimas
#63493
No právě. Jsem z toho taky celkem v p... Celé auto v pohodě a vždy jen kapota a to jen po zahřátí. Jako by se ten vosk vypálil a udělal tyhle fleky. Stačí jen přeletět ultrajemným molitanem a Reflectem a je to ok, ale nesmíse to ohřát. Ale časem ty fleky slezou samy. No je to divné. Teď si vzpomínám na jednu aféru co se tu řešila s Fussem kdy se dělaly fleky na laku a bylo to Fusso z Ebay. Tak jestli to nebude tento problém. Ale jinak výdrž super krom tohoto hnusu :ireful:
Uživatelský avatar
Od soray
#63505
Nezkousel jsi udelat pripravu jinou pastou nez Reflectem? Normalni finisovaci pastou, pak odmastit a dat Fusso?
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 77
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]