Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Uživatelský avatar
Od soray
#63507
Ja mam trochu podezreni, ze se ti mlati Fusso a Reflect. Zkusil bych treba na polovine kapoty postup, ktery jsem psal vyse a uvidis, zda se to zlepsi.
Od kozelzostravy
#63532
Má už někdo ten nový Fusso? Na českých e-shopem jsem ho zatím nenašel. Pouze na polském e-shopu, bohužel s dražším doručením. Nevím zda se to vyplatí.
Od optimas
#63541
soray píše:
23 črc 2019, 15:21
Ja mam trochu podezreni, ze se ti mlati Fusso a Reflect. Zkusil bych treba na polovine kapoty postup, ktery jsem psal vyse a uvidis, zda se to zlepsi.
Měl jsi pravdu. 26.7. jsem to přeletěl M2500 s bílým ShineMate a druhý den byly jidět jen velice lehké hologramy. Byl jsem s autem v Itálii a ničeho jsem si nevšiml. Dneska jsem auto umyl a viděl jsem na kapotě takovou celistvou mlhu. Hologramy nebyly. Tak jsem vzal Microfiber Madnes Summit 800 a ve stínu jsem tu kapotu přeleštil. Pak na slunci tam mlha byla pořád tak jsem znova tu utěrku a znova vyleštil a mlha šla lehce dolů, což jsem nechápal. Teď nechápu co si mám o tomhle myslet. Proč se to děje jen na kapotě a na střeše třeba ne. A proč se ta mlha vytvoří.
Od Eddiee29
#63548
A odmastujes to po te paste? Ono je taky mozny, ze je to na te strese stejny, ale jak je vejs, tak to z toho uhlu nevidis...
Jak dlouho to fusso nechavas zaschnout a kolik ho davas? Na to jsem vypozoroval ze fusso docela haklive na mnozstvi..rozlestujes kratkym, nebo dlouhym chlupem?
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 79
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]