Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od Mišell
#63861
Stani: Neodmašťoval jsem, to by práce s leštěnkou byla zbytečná (kromě odstranění oxidace). Jak to vydrží uvidím, budu referovat. Leštěnky by se odmašťovat neměly (na rozdíl od leštících past, tam je to samozřejmé). Jak se to snese s konkrétním voskem je otázka, chce to zkoušet...a to nás přeci baví ne :D
Od Roman
#63934
V pátek jsem koupil a v sobotu nanesl.
I když dosavadní Meguiars není vůbec špatný, tohle dělalo při dnešnám mrholení ještě o kousek konturovanější kapičky a řekl bych, že jejich "odchod" za jízdy nastal tak o 10km/h dříve. Mám bílou barvu a oproti Meguiars mi lak přijde takový studenější, ale to je možná pocit. Na omak auto asi ještě více "klouže".
Nanášel jsem po umytí venku v garáži a i já jako amatér musím říct, že se s tím výborně dělá. Bylo cca 10 stupňů a postupoval jsem tak, že jsem postupně nanesl na celé auto a pak stejně postupně vyleštil.

Většinou se vším docela plýtvám. Nechtěl bych říkal na kolik mytí mám třeba korrosol, ale tady neubylo moc. Pro zajímavost, nevíte někdo kolik váží plná pixla (komplet, nebo jen s tím vnitřním víčkem) abych mohl doma zkusil, kolik mi ubylo? Před aplikací mě to nenapadlo.
Uživatelský avatar
Od soray
#63935
Držte se prosím tématu. Info k tekutým stěračům patří jinam, příspěvek byl odstraněn.
Od RadoM6
#63936
Ahojte,
aký detailer používate na Fusso, pri bežnom umývaní ?
uvažoval som či nedať na vosk Fusso aj Fusso Coat F7.
Skúšali ste to ? je to OK ? Má to význam ?
Aký podklad používate pod fusso ?
Už ste prišli na to v čom bol problém s výdržou fussa ? mal som podobnú skúsenosť výdrž nebola nič moc ako prírodný vosk. ale dám mu ešte druhú šancu tak aby som sa vyvarolal chybám ;)

Vďaka za info.
Od zdenek63
#64051
Dobrý den, pročítat celých 77 stránek je téměř nereálné, ale mám problém s tímto voskem - nevím jestli jsem udělal nějakou chybu a nebo bylo něco agresivního na silnici, v dešti, ale klasicky jsem aktivní pěnou opláchl auto, poté šamponem abych odstranil co zbylo, hmyz, bahno, písek a podobně, polétavá rez odstraněna, poté clay a již jsem začal voskovat... nanesl, asi minutu počkal a rozleštil nějakou útěrkou s gramáži 400... Zkusil jsem nechat třeba i 5min zaschnou vosk, ale pak to rozleštit byl celkem záhul a vosk se drolil na laku. Ve výsledku vše perfektní, vodu to odvádělo neskutečně, ale asi po 14ti dnech ježdění v dešti jsem si řekl, že auto opláchnu na wapce a hle, žádné odpuzování vody... jak kdybych nevoskoval... :shout: Nesetkal se s tím někdo? Vůbec nechápu co to a vcelku mě to štve, protože 10hodin v háji :( Děkuji za pomoc.
Od milanbb
#64053
Asi bys měl odmastit, než naneseš vosk. Obvzlášť Fusso je háklivé na neodmaštěný povrch.

Odesláno z mého SM-G965F pomocí Tapatalk

  • 1
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]