Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od Mišell
Stani: Neodmašťoval jsem, to by práce s leštěnkou byla zbytečná (kromě odstranění oxidace). Jak to vydrží uvidím, budu referovat. Leštěnky by se odmašťovat neměly (na rozdíl od leštících past, tam je to samozřejmé). Jak se to snese s konkrétním voskem je otázka, chce to zkoušet...a to nás přeci baví ne :D
Od Roman
V pátek jsem koupil a v sobotu nanesl.
I když dosavadní Meguiars není vůbec špatný, tohle dělalo při dnešnám mrholení ještě o kousek konturovanější kapičky a řekl bych, že jejich "odchod" za jízdy nastal tak o 10km/h dříve. Mám bílou barvu a oproti Meguiars mi lak přijde takový studenější, ale to je možná pocit. Na omak auto asi ještě více "klouže".
Nanášel jsem po umytí venku v garáži a i já jako amatér musím říct, že se s tím výborně dělá. Bylo cca 10 stupňů a postupoval jsem tak, že jsem postupně nanesl na celé auto a pak stejně postupně vyleštil.

Většinou se vším docela plýtvám. Nechtěl bych říkal na kolik mytí mám třeba korrosol, ale tady neubylo moc. Pro zajímavost, nevíte někdo kolik váží plná pixla (komplet, nebo jen s tím vnitřním víčkem) abych mohl doma zkusil, kolik mi ubylo? Před aplikací mě to nenapadlo.
Od soray
Držte se prosím tématu. Info k tekutým stěračům patří jinam, příspěvek byl odstraněn.
Od RadoM6
Ahojte,
aký detailer používate na Fusso, pri bežnom umývaní ?
uvažoval som či nedať na vosk Fusso aj Fusso Coat F7.
Skúšali ste to ? je to OK ? Má to význam ?
Aký podklad používate pod fusso ?
Už ste prišli na to v čom bol problém s výdržou fussa ? mal som podobnú skúsenosť výdrž nebola nič moc ako prírodný vosk. ale dám mu ešte druhú šancu tak aby som sa vyvarolal chybám ;)

Vďaka za info.
  • 1
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]