Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Uživatelský avatar
Od majxi
#64233
Nedávno jsem nanášel novou verzi, konkrétně na kapotu. Nejdřív předmyto BH auto foamem,umyto Dodo Btbm. Pak odmastit ipous s destilkou ( na autě umírající BSD ) , přejel jsem to žlutým Rupes kotoučem se Scholl S3 gold a zase odmastit. První poznatek je, že se nanáší o dost lépe jak stará verze :) .Dal jsem ultra tenkou vrstvu rozleštil jsem po cca 10 minutách hustým mikrovláknem , to šlo úplně jak po másle,skoro jak carnuba. Jenže jsem dal raději druhou vrstvu a to asi bylo špatně. Lak byl na dotek super hladký , žádné šmouchy ani hologramy,ale po cca 5 dnech od aplikace jsem jel na demioplach. Sice to dělalo kapičky,ale vůbec to neodvádělo vodu,jako třeba dělá BSD. Setkal se s tím někdo už?

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Od majxi
#64432
Tak jsem postup opakoval a už jen jednu vrstvu a vše v pořádku . Jinak se ta nová verze super aplikuje,po 8 minutách dlouhosrstým mikrovláknem jde bez námahy krásné rozleštit a to jsem zkoušel naschvál dát místy víc a stejně to nebyl problém :) .

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Od pokornja
#64802
Ahoj,
má už někdo pozitivní zkušenosti s tou novou verzí tohoto vosku? Mám v plánu do něj zainvestovat a rád bych věděl, jestli je to opravdu top v kategorii vosků. Ze zimního testu několika ochran v jiném vlákně tento vosk (ten starší) moc dobře nedopadl, tak bych nerad udělal chybu. Byl bych rád, aby ta ochrana vydržela ideálně přes celou zimu, pokud budu voskovat někdy koncem podzimu. Díky moc.
Uživatelský avatar
Od majxi
#64811
Celé auto jsem jen chemicky dekontaminoval,umyl,IPou odmastit a aplikoval tenkou 1 vrstvu . Foto je po ranním dešti a 3 měsících po aplikaci. Za mě super, kontaktně umyto snad jen jednou,jinak přežívám na kombu BH AutoFoam do ručního zpěnovače a Demi oplachu .
IMG_20200714_183400.jpg
Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Od JirkaBL
#64914
ahoj, hledal jsem odpověď, ale nenalezl, co by se stalo kdybych Fusso aplikoval a vyleštil leštičkou ? nevydržela by tak dlouho ?
leštičku teprve plánuji koupit, takže test provést zatím nemůžu.

Díky za odpovědi
  • 1
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]