NOVINKA - Chemical Guys Blacklight Hybrid Radiant Finish

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
alo1
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 191
Registrován: 11 bře 2014, 12:40

ja bych k teto diskusi jen dodal, ze CG BL je designovany k tomu, aby byl kombinovan s CG V07 (nemluve o tom, ze samotny BL vytvari podklad, proto se domnivam, ze existence jakehokoliv jineho podkladu bude spise negativem), pricemz zivotnost v teto dvojkombinaci je cca 12-16 tydnu ve skvele kondici, verim, ze by dal i 5 mesicu, ale tak dlouho jsem to nikdy nevydrzel.
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Blacklight má menší výdrž ,ale i tak by měl vydržet víc jak 3 měsíce
tento produkt je spíše jako Wet Mirror Finish (prostě více na efekt než na výdrž)

a další věc zvolil si špatný detailer na tento produkt je vhodný Hybrid V7 (ochrání a prodlouží Blacklight)


lepší variantou se stejným a možná i lepším efektem je Wet Mirror Finish + Jetseal 109
vrbicek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 121
Registrován: 03 říj 2014, 20:18
Bydliště: Praha/Karlovy Vary

zdravím pánové, zkoušel někdo blacklight použít jako podklad pod kolohnáta?
celkem by mě zajímalo jaká je v tom případě výdrž... :)
Škoda superb 2.5Tdi
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Blacklight nemám vyskúšaný, ale dobré výsledky mám s použitím Wet Mirror Finish. Mám ho na svojom golfe s 22 ročným lakom v jednej vrstve,na ňom JetSeal a následne Colli (experiment).
Obrázek
viac tu: http://www.detailingclub.cz/viewtopic.php?f=9&t=1646

Zajtra mám v pláne umyť auto po cca mesiaci, je na ňom hrubá vrstva cestnej soli, umývané len čistou vodou na wapke. Potom hodím foto, či stále vytvára "wet look".

Sám slovenský distribútor mi povedal že WMF je na rôzne farby lakov vhodnejší, lacnejší a má väčšiu schopnosť maskovať nedokonalosti laku. Blacklight odporúča skôr na čierne laky. Blacklight som mal v ruke, jeho konzistencia bola o dosť tvrdšia a suchšia (ako keď ti zatvrdne pasta), vôňa priemerná. WMF je krásne mäkký, veľmi voňavý a dobre sa buffuje.
vrbicek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 121
Registrován: 03 říj 2014, 20:18
Bydliště: Praha/Karlovy Vary

mám černou metlu, blacklight jsem dával na podzim spolu s kombinací hybrid V7, ale vydržel na autě zhruba tak dva měsíce... tak mě zajímalo jestli už na to někdo zkoušel dávat kolohnáta
Škoda superb 2.5Tdi
Uživatelský avatar
Glossworks Detailing
Moderátor
Příspěvky: 571
Registrován: 25 srp 2014, 18:14
Bydliště: Ružindol (Trnava), Slovakia

Neskúsiš = nezistíš :D
vrbicek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 121
Registrován: 03 říj 2014, 20:18
Bydliště: Praha/Karlovy Vary

svatá pravda :) tak až zkusím dám vědět :)
Škoda superb 2.5Tdi
Uživatelský avatar
Ipanema
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 05 srp 2016, 00:19

Oficiální věty z webu:
Přípravek lze použít jako finální leštěnku anebo podklad pro další vrstvu vosku. Je velmi kompatibilní s finálními karnaubskými vosky. Použití možné jako finální leštěnka anebo jako základ k vrstvení pro jiný finální vosk.
Otázka ode mě:
Který vosk na něho použít a se kterým jste spokojeni vy? Syntetický nedrží. S tvrdými vosky se mi ručně špatně dělá.

Děkuji.
Odpovědět