Gyeon Q2M Wetcoat

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Urcite BSD. Jak se toho zbavit... ja jsem ty moje fleky (mapy bych to nenazval) vycistil prave i tim BSD (krome poskytovane ochrany je to i dobry cistic), ale musel jsem to drhnout mnohem vetsi silou nez mi bylo prijemne. Jistotou je pak asi odlesteni nebo pockat jestli to nesleze casem s mytim.
ladaf
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 30 bře 2016, 13:19

Nevim co jsou mapy ale u me to bylo jako kdyby zaschla voda pri pohledu proti slunci.
Joystick
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 24 kvě 2016, 11:49

ladaf píše:Nevim co jsou mapy ale u me to bylo jako kdyby zaschla voda pri pohledu proti slunci.
jj, tak by se to taky dalo nazvat. Akorát zaschlou špinavou vodu umeješ proudem čistý vody. Tohle nejde umýt ani šamponem a rukavicí.
Uživatelský avatar
mario-fm
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 720
Registrován: 18 úno 2013, 14:53
Bydliště: Frýdek-Místek

Co tak neredeny surfex, ted jsem potreboval kamosovi sundat vosk po mesici pred lestenim tak jsem nastrikal surfex 1:20 cca ( redim vse krom Ipy jen tak od oka ) a vosk sel dolu hned.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Joystick
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 24 kvě 2016, 11:49

Děkuji za tipy, nakonec jsem udělal takovou to očistu:

1. oplach
2. umytí Geyonem
3. oplach
4. oplach s jarem na wapce
5. oplach
6. vysušení
7. naleštění BSD (lak, sklo, plasty)

S výsledkem jsem konečně spokojen. :thumbup:
ivo
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 10 zář 2015, 20:04

Ahoj, mám na Vás zdejší otázku. Aplikoval jsem wet coat a na laku mi zůstali mapy, jakoby zaschlej vosk. Nevíte čím to odstranit? Děkuji za rady
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

LP
BSD maniac
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

a proc to pises do tematu Cure??

EDIT: přesunuto, zkus auto umýt silnějším šamponem, pokud ani to nepomůže, použij nějakou leštěnku, třeba LP= Lime Prime, jak radí brabus
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
tapa
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 23 kvě 2015, 15:56
Bydliště: Český Krumlov

Tak vcera byl aplikovan take wetcoat. No myslel jsem ze mi praknou nervy a ze nekoho .....
Auto jsem umyl. Clean. Lesteni (rupes). Ipa. Auto oplach bodou. Na mokre auto aplikovan wetcoat a po vysuseni,kdyz jsem videl ty mapy atd tak jsem mel chut cloveka,kterej toto vyrobil zabit a pak auto podpalit. No. Nikdy vic. Max na kola jako mala ochrana.
Jinak slo o BMW X5 Cerne barvy.
Sklamani velike. Necekal jsem zazraky. Cekal jsem ze to treba vydrzi na aute jen tyden,ale tohle (mapy) vzadnem pripade.
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

Asi nejsi prvni, ale urcite je to anomalie...
Nenastala chyba nekde pri aplikaci? Napada me, jestli jsi wapkou wetcoat dostatecne "vyplachl" nebo jestli ti behem aplikace nezaschnul.
Koukni, jestli jsi postupoval stejne, jak je popsano tady: http://www.detailingblog.cz/recenze-zku ... n-wetcoat/
Odpovědět