Gyeon Q2M Wetcoat

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Vcera pekne svítilo slunicko, nenastrikal jsi cele auto a pak az oplachoval a to cele na slunci?
tapa
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 23 kvě 2015, 15:56
Bydliště: Český Krumlov

Presne podle tohodle na teto strance jsem to aplikoval. Mozna krom 3 minut jsem nechal jen 2 minuty. Pak tlakovou vodou z wapky jsem daval pryc. Odtekal bila voda i jak se pise. No des. Jeste ze jsem to delal na svem aute a ne na nejakym zakaznikovo. Sundal jsem to orbitkou a lestenou. Ale zbytecna prace navic. Tak zbytek co mam pouziju na kola a pokracuji dal v raceglaze 55 a 1000P.
header009
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 77
Registrován: 10 zář 2013, 20:30

Včera jsem taky aplikoval a tentokrát jsem byl extra opatrný a povedlo se to na černý metle konečně bez bílých map. Viděl bych chybu v zaschnuti eventuálně zavadnuti wetcoatu na panelu... dělal jsem to ve stínu na vychlazenym autě na čtyři části a dobrý...
marekmarek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: 31 črc 2015, 19:02

Clayování, Ironx, leštění a ochrana auta se musí dělat jasně ve stínu nebo v krytém objektu( garáž, přístřešek na auto).
Nikdy sem neměl problémy s wetcoatem, nastříkám na celé auto a potom smyji tlakovou vodou... A potom auto usuším foukačem na listí ;) a zbytek dotřu ručníkem.
tapa
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 23 kvě 2015, 15:56
Bydliště: Český Krumlov

Ano. Krom myti auta a pak nanaseni wetcoatu jsem vse delal v garazi.
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

No takze si wetcoat nanasel venku na slunci....
tapa
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 23 kvě 2015, 15:56
Bydliště: Český Krumlov

Slunce moc uz nebylo. Bylo to aplikovano na pod vecer.Lak teplej nebyl a uschle to taky nebylo. Bylo to smito driv nez se doporucivalo na foru. (3 minuty)
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Tak to potom fakt nevím, ale pokazde kdyz byl problem s wetcoatem za to mohlo slunko a zaschnuti...
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

Já s tím během dvou let zatím problém neměl ani jednou...
Uživatelský avatar
Xander_Cage
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 188
Registrován: 24 zář 2013, 00:05
Bydliště: Ostrava

Já bych možná viděl ještě jeden problém co může dělat ty mapy. Nevyclayovaný nedekontaminovaný lak, teď jsem wetcoat dával na takový lak (modrá felicie, lak zničený, rezavý a přes rok nemytý, na tom autě je to jedno, takže mě nedrbejte že jsem nedělal detailing postupy :D ) a na zadních dveřích se objevili jakoby mapy, možná že weatcoat se zachytává o tu špínu a pak to jde špatně umýt, ale je to jenom moje teorie.
U mého BMW, které je dekontaminované a zavoskované se tohle nestává (a to je mnohem větší auto než Felicie takže je tam delší časové zaschnutí).
Odpovědět