Swissvax

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Uživatelský avatar
hanzi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 146
Registrován: 08 úno 2014, 03:41
Bydliště: Liberec

Swissvax je nepochybně značka, která míří na náročnější klientelu, o tom není třeba diskutovat. Jsou jejich produkty lepší? Ano, jsou. U vosků možná takové markantní rozdíly patrné nejsou, ale u jiných produktů ano. Například Protecton matt na palubku byl pro mě poslední šance něco s palubkou udělat. A nezklamal, zatímco jiné značky a produkty prostě úrovně SV nedosáhly. U spousty věcí mi dostačují levnější značky, ale u něčeho prostě SV nemá konkurenci (na mém autě). A jak psal soray, u SV nejde jen o kvalitu. Jde i o celkový zážitek z práce se SV, který je prostě o level výš než jiné značky. :)
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

To je jasne, tech produktu je mnohem vic (tech, kterych si tu cenu obhaji Swissvax neswissvax). Tady to ale neni diskuze o znacce jako takove ale spis o tom, jestli ma smysl investovat do jejich vosku (byt ono se to vzdycky zvrhne :D )
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Můj obrázek na SV je takový, že je to drahá autokosmetika, která je určená pro náročné zákazníky, kterým nevadí vyšší cena. Naopak dostanou špičkovou kvalitu.
Jsem takový automobilový fanda a tak jednoho dne asi vyzkouším ten slavný swissvax. Aspoň malé 50ml balení vosku Onyx.

Ještě jedna otázka, možná přímo na soray. Je nutné použít jako podklad jejich clean fluid nebo může být podklad limeprime? To samé s následnou údržbou. Je potřeba jejich šampon car bath nebo stačí umývat dodo šampony?
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Kdyz uz tak bych jel komplet Swiss (priprava-vosk-sampon), ne? Zas takova palka to neni za ten fluid a car bathe :)
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Filosofie je jak píšeš :)
Já používám jako podklad Lime Prime, na mytí Born to be Mild a spolupracuje to perfektně. Chystám se ale otestovat Cleaner Fluid :) Jinak souhlas s wildTem, to je nejlepší řešení.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět