Zimní test ochran laku od Šamota

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Aplikace u obou produktů velmi snadná.U Fussa menší spotřeba je to taková vodička a BSD jde trošku jako do řídkého gelu spotřeba je u něho o něco vyšší.U BDS nemusíš hlídat těsnění atd. protože nešpiní u Fussa jsem to nezkoušel ale asi by to mohlo být taky bez problémů,třeba někdo napíše jak to je nebo to otestuju já.Každopádně oba jsou super produkty a oba blbuvzdorný na aplikaci na YT je spousta videí na oba produkty je jen na tobě který si vybereš.Zdar
konkurent
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 30 dub 2014, 23:53

Ahoj, presiel som to cele a snad mi to niekde neuniklo, tak sa chcem spytat, ako si nanasal BH double speed wax? Lebo ja som ho daval teraz na auto a kym som ho naniesol napr na celu kapotu tak som ho mohol hned zacat rozlestovat, lebo bol uz uschnuty a islo to dost tazko ( samozrejme som to robil uz podvecer okolo siedmej, kde auto cely den stalo v chladku) a efekt je sice pekny, ale neviem ci to vypada az tak dobre ako na tvojich foto :) a este ci si pozoroval nejaky rozdiel medzi jednou a dvomi vrstvami? diky za info
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Zdar BH se rozlešťuje úplně v pohodě neměl jsem žádný problém nejhůře šlo rozlešťovat asi Fusso12 že všech testovaných.Co se týče testu vrstvení vosků tak test ještě probíhá.Odpoledne když bude čas tak udělám zkoušku jak si kdo vede.
konkurent
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 30 dub 2014, 23:53

A koľko si ho prosim ta nechaval uschnut? Ci staci tych 5-10 minut alebo som to mal nechat dlhsie a potom rozlestovat? Ma vobec cas, ktory to tam necham vplyv na vysledny efekt, alebo je to jedno? A este keby som sa mohol spytat, cim ho udrzovat, aby vydrzal co najdlhsie? Staci ho umyvat (mam sampon ChG Glossworkz) alebo este nieco nanho nanasat po umyvani?
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

To nejde napsat 5 nebo 10 min prostě až když je připraven k rozleštění.Já osobně nedokrmuju jak přestane vosk fungovat tak dělám novou vrstvu se vším všudy.GW už nepoužívám několik let ale podle mě je to vynikající šampon na neudržovaná auta.Důvod proč ho už nepoužívám je že dokáže leštidly které obsahuje překrýt voskovou vrstvu na nějakou dobu.Shrneme to
BH nechat schnout dle potřeby
Dokrmování za mě zbytečnost
Šampon bez leštidel a vosků jestli ti nevadí překrytí na nějakou dobu tak GW super šampon
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

konkurent píše:Ahoj, presiel som to cele a snad mi to niekde neuniklo, tak sa chcem spytat, ako si nanasal BH double speed wax? Lebo ja som ho daval teraz na auto a kym som ho naniesol napr na celu kapotu tak som ho mohol hned zacat rozlestovat, lebo bol uz uschnuty a islo to dost tazko ( samozrejme som to robil uz podvecer okolo siedmej, kde auto cely den stalo v chladku) a efekt je sice pekny, ale neviem ci to vypada az tak dobre ako na tvojich foto :) a este ci si pozoroval nejaky rozdiel medzi jednou a dvomi vrstvami? diky za info
Daval si bohuzel moc silnou vrstvu, delal jsem znamymu auto a on si daval na jednu pulku a ja druhou a tu jeho sem nemohl zaboha rozlestit, musel jsem si vzit na pomoc detailer a i tak to bylo hrozny...
konkurent
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 15
Registrován: 30 dub 2014, 23:53

Je to mozne, lebo ked som daval tenku vrstvu tak sa mi zdalo ze ani nie je vidno, ci tam nieco je, ale ma to nejaky vplyv na vysledok aku vrstvu nanesiem? Ono rozlestit som rozlestil vsetko, len mi to ako som spominal rychlo schlo, rozlestoval som to jemnym dlhosrstym mikrovlaknom okruznym pohybom

Samot aky sampon by si odporucil ked tak ako nahradu toho ChGG?
Uživatelský avatar
samot0506
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1278
Registrován: 30 kvě 2013, 17:13
Bydliště: Broumov okr.Náchod
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Používám VP CS
Uživatelský avatar
Loomos
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 49
Registrován: 01 led 2016, 17:37

Ahoj, jak to vypada s testem hodiš ještě dnes info o výdrži? Rad bych koupil fusso a přemýšlím jestli F7 nebo fusso coat 12. Díky
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

konkurent píše:Je to mozne, lebo ked som daval tenku vrstvu tak sa mi zdalo ze ani nie je vidno, ci tam nieco je, ale ma to nejaky vplyv na vysledok aku vrstvu nanesiem? Ono rozlestit som rozlestil vsetko, len mi to ako som spominal rychlo schlo, rozlestoval som to jemnym dlhosrstym mikrovlaknom okruznym pohybom

Samot aky sampon by si odporucil ked tak ako nahradu toho ChGG?
Zkus to priste kratkosrstym, na ty tvrdsi vosky mi prijde lepsi...
Vim ze ses ptal samota ale napisu i ja.
Sampon je nejlepsi dodo btbm, popripade bilt hamber( co se tyce neprekryvani ochran)
Odpovědět