CarPro CQuartz

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

teebee píše:Nazdar chalani, chcem sa vás spýtať kedy je vhodné dat druhú vrstvu? Ci sa prejde celé auto, a potom zas od znovu? Potom reload? Dikes
min s hodinovým rozestupem , ted jak je už chladněji klidně dvě hodinky. to samé s reloadem.
teebee
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: 04 dub 2014, 06:18
Bydliště: Slovakia - Nove Zamky

Ďakujem ti priateľu
Passat 3c /2008/170ps/DSG
Uživatelský avatar
martin51253
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: 22 led 2012, 13:52
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

spíše bych ti doporučil CarPro CQuartz verze bez reloadu (pokud aplikuješ poprvé a nemáš stým zkušenosti je to lepší ) více času na setření a ikdyž si něčeho všimneš po hodině jde to domů a je více samonivelační a tolik se nemaže. jen kapku mín vydrží jak verze s reloadem (ale ten můžeš použít třeba po týdnu jako výživu)

já to nedávno kombinoval u jednoho auta CarPro CQuartz CQUK první vrstvu (lepší výdrž ) CarPro CQuartz druhou vrstvu je hladší (i na omak) proto se naněj nemusí dát reload. ve finále super lesk a bude i držet. podklad pro keramiku jedu vždy essenci

více dělám povlaky CQ professional nebo finest
Uživatelský avatar
FreeMaroStyle
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 115
Registrován: 21 črc 2012, 11:46
Kontaktovat uživatele:

Teď mám auto, které jsem leštil a dával CQUK přesně před dvemi lety (teď jde na celopolep), nicméně me celkem šokovalo, že za ty dva roky bylo u mě asi jen jedenkrát a to po cca půl roce, kdy bylo vše v pořádku, celou dobu jezdilo jinam na ruční mytí, kde jako škrábance tam jsou, ale normálně tam stále něco viditelného je, po umytí, dekontaminaci od rzi a asfaltu, clayi a umytí se tváří keramika hodně solidně po té době, auto jezdilo v zimě, skoro denně, je garážované, ale nevím kolik najelo. myslím si že tak 20-30000km za tu dobu.

Na druhou stranu druhé auto v tu samou dobu dělané, bylo po pravidelném mytí resetem po cca roce mrtvé :D
Přílohy
IMG_3941.JPG
IMG_3942.JPG
IMG_3943.JPG
..!! Mercedes-Benz C-Classe w204 !!..
CarInStyle.cz
Odpovědět