♥ Bejbeho Wax test ♥ Dodo, RG, Colli..

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Jedná se o to, že na auto spadla souvislá vrstva prachu a nečistot. Tím překryje vosk a tak se na první pohled zdá, že auto je bez vosku. Po umytí by to mělo být OK. Taky jsem se zlekl když jsem měl vosk na autě týden a zaparkoval jsem v dešti od stromem.
Bart.08
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 865
Registrován: 19 bře 2014, 15:25

po dnešním ranním dešti můžu prohlásit, že Rubbish je po smrti ... na kapotě, střeše i zadním víku kufru je úplně KO, na dveřích ještě trochu drží :D
counterct
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: 30 bře 2014, 12:43
Bydliště: Plzeň

Jak dlouho ti vydržel? :)
Bart.08
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 865
Registrován: 19 bře 2014, 15:25

na autě byl od 21.6., jen jednou přikrmen BoB detailerem ;)
counterct
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: 30 bře 2014, 12:43
Bydliště: Plzeň

Tak to je skoro 4 mesice, to je dobry ne? :)
Bart.08
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 865
Registrován: 19 bře 2014, 15:25

já myslím, že snad asi joooooo :D
ludekfrydl
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 12
Registrován: 06 kvě 2014, 14:29
Bydliště: Zubří

jarekf píše:To sme se ale dostali daleko od me otazky a zasirame tu bejbymu test :D Neptal sem se na zadny vosky za kdovi kolik tisic, jen me zajimal rozdil mezi prirodnim (hard candy neco pres 1k) a syntetikou (collinite za 700), vydrz pro me az tak smerodatna neni, auto je vikendovka, tak mi jde v prvni rade o vzhled a klidne je jednou za 2 mesice prevoskuju. Ale po tom co sem na ne napatlal hard candy tak sem si nevsiml zadnyho rozdilu. Proto sem se ptal, kdyz ma ty vosky na jednom dile kde muze porovnat vizualni rozdil. Me proste prislo ze reci stylu prirodni vosk ma vetsi a hlubsi lesk a podobne jsou jen marketingovy kecy, ktery tu skoro vsichni papouskuji, aniz by to sami vyzkouseli.
Můžu potvrdit,že viditelný rozdíl mezi collinite 476 a přírodním voskem Dodo Juice Supernatural v hloubce lesku je vidět.Samozřejmě otazka je zda takový ,jako rozdíl v ceně.mám vyzkoušeno na tmavě hněde metalize.Vydrž DJ SN 3 měsíce v pohodě,ovšem collinite o moc déle ne.najeto 4000km ,leto. levnější přírodní vosky nemůžu posoudit.
Odpovědět