Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
#10984
Obrázek
Supernatural carnauba glaze je přírodní detailer obsahující velký podíl carnauby, což je přírodní základ pro vosk. Je tedy ideální pro oživení lesku po mytí nebo jako bežný detailer, když je potřeba setřít a vyleštit lehce zašpiněný povrch. Oproti známému detaileru Red mist je naprosto neškodný i k čerstvě nanešeným přírodním voskům a nekazí a nepřekrývá dokonalý vzhled přírodnáích vosků s vysokým obsahem carnauby.

Neutrální vůně
Objem 500ml
#10990
Dovolím si jedno video, kde je už dost vyšeptaný Collinite 476s přikrmen Carnauba Glazem. Bohužel je to z instagramu, takže kvalita špatná, nicméně pro představu stačí. S tímhle detailerem jsem opravdu moc spokojen, stačí stříknout 1-2x na jeden panel a rozleštit mikrovláknem. Výsledek je skvělý.

Video: http://statigr.am/p/616461931297766705_30685894

A jedno foto:
Obrázek
#10991
Já s ním jednou stříknul Swifta, nikdy nedetailovanýho, mnou poprvý umytýho a při dešti se choval jak navoskovanej. Ale výdrž nevim, pak jsem auto dlouho neviděl.

#11710
Tak jsem včera po měsíci o Kolohnátování poprvé umyl.. teda myslel jsem, že mě (taky) umejou když mi začal z wapky na Bucharově místo vody stříkat šampon.. ale což, umyl jsem a následně přikrmil Carnauba Glaze.. zatím se mi protekce líbí:

http://www.youtube.com/watch?v=S6gRG9oNnaA

Měl jsem pak ještě odpoledne a večer dva auto srazy a několik lidí mi chválilo lak a lesk, což myslím, že je nejlepší reklama.
#17348
Zkoušel někdo porovnání Dodo Juice Supernatural Carnauba Glaze a Raceglaze Clearmist Detailer

Já dnes zkoušel Race, mnoho jsem byl spokojený. Přišlo mi i menší spotřeba než u Doda.
Nezanechával žádné stopy, auto bylo poměrně dost teplé celý den na slunku. Spotřeba 1-1,5 stříknuti na přední blatník. Černá perleť. :thumbup:

Kdoví, jakpak se povedlo čelní okno.[…]