Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
#20879
ja bych k teto diskusi jen dodal, ze CG BL je designovany k tomu, aby byl kombinovan s CG V07 (nemluve o tom, ze samotny BL vytvari podklad, proto se domnivam, ze existence jakehokoliv jineho podkladu bude spise negativem), pricemz zivotnost v teto dvojkombinaci je cca 12-16 tydnu ve skvele kondici, verim, ze by dal i 5 mesicu, ale tak dlouho jsem to nikdy nevydrzel.
#20899
Blacklight má menší výdrž ,ale i tak by měl vydržet víc jak 3 měsíce
tento produkt je spíše jako Wet Mirror Finish (prostě více na efekt než na výdrž)

a další věc zvolil si špatný detailer na tento produkt je vhodný Hybrid V7 (ochrání a prodlouží Blacklight)


lepší variantou se stejným a možná i lepším efektem je Wet Mirror Finish + Jetseal 109
#31496
Blacklight nemám vyskúšaný, ale dobré výsledky mám s použitím Wet Mirror Finish. Mám ho na svojom golfe s 22 ročným lakom v jednej vrstve,na ňom JetSeal a následne Colli (experiment).
Obrázek
viac tu: http://www.detailingclub.cz/viewtopic.php?f=9&t=1646

Zajtra mám v pláne umyť auto po cca mesiaci, je na ňom hrubá vrstva cestnej soli, umývané len čistou vodou na wapke. Potom hodím foto, či stále vytvára "wet look".

Sám slovenský distribútor mi povedal že WMF je na rôzne farby lakov vhodnejší, lacnejší a má väčšiu schopnosť maskovať nedokonalosti laku. Blacklight odporúča skôr na čierne laky. Blacklight som mal v ruke, jeho konzistencia bola o dosť tvrdšia a suchšia (ako keď ti zatvrdne pasta), vôňa priemerná. WMF je krásne mäkký, veľmi voňavý a dobre sa buffuje.
#59209
Oficiální věty z webu:
Přípravek lze použít jako finální leštěnku anebo podklad pro další vrstvu vosku. Je velmi kompatibilní s finálními karnaubskými vosky. Použití možné jako finální leštěnka anebo jako základ k vrstvení pro jiný finální vosk.
Otázka ode mě:
Který vosk na něho použít a se kterým jste spokojeni vy? Syntetický nedrží. S tvrdými vosky se mi ručně špatně dělá.

Děkuji.
Mazda 6 gh

Vypadá to pěkně :thumbup:

Work from samot0506

já chtěl koukat na auto, ale jak si to v mo[…]