Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
#132
Blacklight je určený především pro detailery, kteří se snaží vytvořit hladký a ostrý lesk s mokrým vzhledem. Blacklight by měl mít vysokou trvanlivost, snadnost použití a antistatické vlastnosti.
Blacklight je plně syntetický s emulzí podporující vysoký lesk spolu s novou technologií, která vytváří kluzký povrch.
Nová technologie míchání umožňuje vytvořit výrazněji homogenní směs, která následně po aplikaci a důkladném vytvrzení vytvoří velmi hladký povrch.

Pro nejlepší výsledky je doporučována aplikace ručně pomocí pěnového nebo mikrovláknového aplikátoru. Nanášejte pouze v tenké vrstvě. Nechte asi 15 minut zaschnout, poté rozleštěte mikrovláknovou utěrkou. Lze vrstvit. Pro dosažení optimálních výsledků je nutné nanášet druhou vrstvu nejdříve po 30 minutách.

Obrázek
#20872
Trochu obnovím téma, třeba to někomu pomůže.

Co se týče tohoto hybridu, docela mě zklamal. Celkem vysoká cena, na druhou stranu malá spotřeba. Aplikace snadná (krásně voňavý, hustší gelová konzistence), rozleštění (po cca 15-20min) bez problému a jednoduché. Jako největší nevýhodu vidím výdrž - zdá se mi, že vydrží max měsíc, měsíc a půl - čekal jsem více. Navíc i sheeting efekt špatný, znovu do něj nepůjdu a zkusím spíše něco osvědčeného. Aby nikdo nemohl namítat - lak byl umyt ChG šamponem, zbaven téru a dalších nečistot., oclayován, naleštěn ChG V4 Extreme All-In-1 Polish. Zkusil jsem i 2 vrstvy a výsledek se mi zdál stejný. Po celou dobu jsem umýval 1x za 7/14 dní šamponem a občas přiživil Synthetic Quick Detailerem.

Před CARWARS v srpnu zkusím auto znovu kompletně připravit a nanést BlackLight a ihned potom natočit video sheetingu a beedingu.

:rolleyes:
#20876
Já mám ChG velmi rád, ale tento produkt u mě bohužel vyhořel. Každopádně po srpnu budu lak sledovat a pak znovu napíšu, třeba byla někde chyba na mé straně.
Spíš jakoby se mi zdálo, že jsem ho něčím sundal (už min. měsíc se mi dělají mapy vody na střeše a to jsem ho nanášel někdy začátkem dubna), ale opravdu mi nejde do hlavy, čím. Že by menší koncentrace šamponu ve vodě? Divný... :nea:

Kdoví, jakpak se povedlo čelní okno.[…]

Mazda 6 gh

Pekná práce, pěna v motoru toho um&i[…]