Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od Glossworks Detailing
Bart to je holý nezmysel a išiel by si sám proti sebe :dash:

Hydro má odhadovanú výdrž až cca rok. Vosky pár mesiacov až rok, podľa zloženia a aplikácie. Keď dáš hydro na vosk a zlezie ti vosk, tak máš po hydru. Ak máš hydro a na tom vosk, zlezie vosk ale hydro ti stále ostane. Hydro je tak odolné, vytvára vysoký lesk a odvod vody, že použitie vosku je zbytočné. Priam nevhodné :nea:
Od Bart.08
bral sem životnost z webu, kde se píše "až 3 měsíce" :girlimpossible:

EDIT: dá se Hydro vrstvit ? nebo má to nějaký smysl ?
Od martin51253
Ano hydro2 má vydrž +- 3 měsíce (připravuje se new verze ,kde má být výdrž až 5-6 měsíců) ale určitě né rok

Hydro2 se nedá vrstvit ani na nej dávat vosk atd. vytvoří hladký povrch na kterém se nic moc neudrží a nasledná aplikace vosku brzy zmizí (neudrží se) navíc uplně zazdíš funkci a efektu Hydro2

doporučuji vždy lak trochu připravit (dekontaminace atd)

pokud uvažuješ o Hydr02 mrkní i na carpro reload (jen jiná aplikace ale funkce stejná)
a cenově aplikace vyde levněji
Od joshiki
po dnešním testu silné zásady jsem otestoval že hydro je vůči tomuto odolnější než reload(starší verze)
takže suma sumárum ještě porovnat běžnou životnost hydro vs reload a pak se uvidí co se vyplatí víc jestli levnější reload nebo dražší hydro
Od Neozin
martin51253: "Ano hydro2 má vydrž +- 3 měsíce (připravuje se new verze ,kde má být výdrž až 5-6 měsíců) ale určitě né rok".

Prosím, od kud máš tuhle informaci? Ptal jsem se přímo prodejce a říkal že nic takového není v plánu. Možná je to tak, že prodejce nechce prozradit něco dopředu. :unknw:
Ptám se proto, protože kdyby byla fakt verze která vydrží víc než 3 měsíce. Byl by to pro mě ideální produkt a koupil bych pak rovnou velké balení.
Od lukas.cc
Neozin: Jak moc velké balení? :D
Od martin51253
Neozin píše:martin51253: "Ano hydro2 má vydrž +- 3 měsíce (připravuje se new verze ,kde má být výdrž až 5-6 měsíců) ale určitě né rok".

Prosím, od kud máš tuhle informaci? Ptal jsem se přímo prodejce a říkal že nic takového není v plánu. Možná je to tak, že prodejce nechce prozradit něco dopředu. :unknw:
Ptám se proto, protože kdyby byla fakt verze která vydrží víc než 3 měsíce. Byl by to pro mě ideální produkt a koupil bych pak rovnou velké balení.

tuhle informaci mam od distributora (zatím není ofiko potvrzené)
carpro dělá nové verze prakticky na vše (něco je už na trhu )
ale nečekal bych že bude letos.

měla by dorazit i nová verze CarPro FlyBy (pokud si správně pamatuji ,nová verze by měla vydržet ještě déle a hlavně být více otěru schopná)
Od Neozin
martin51253: Zajímavé, zajímavé... :smile: Nedávno jsem pořídil ten jejich Reload 2014 a paráda! Zkoušel jsem ho sundávat DJ total wipe out 1:10 a nehlo to s ním.
Doufám že bude to Hydro2 s 5ti měsíční trvanlivostí. A Flyby30 bych taky uvítal.
Od petr.s
Mám dotázek. Dnes mi dorazil 50ml vzorek HydrO2 a má hodně slabou zelenou barvu, jen spíše lehký nádech do zelena, ale na obrázcích na shopu má krásně sytě zelenou, tak nevím zda je to normální nebo vzorek už je naředěný?
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]