Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od petr.s
joshiki píše:dvojčinný je na tohle nevhodný, několikrát vyzkoušené
No co už teď, když jsem si ho na to koupil. Kdybych ho alespoň využil na něco jiného, tak bych koupil jiný, ale mám to jen na tohle. :(
Od petr.s
Tak to jste mě pánové nepotěšili, teď mám zase brouka v hlavě. Tak mi nějaký jednočinný kvalitní doporučte, jen nevím co budu dělat s tímhle novým dvoučinným... :(
Od Frozz
Zmáčkni a stříkni na jedno místo, pusť a stříkni na druhé, hotovo :pardon: :D
Od optoteam
když po nějaké době učinky Hydra zmizí, stačí po mytí jej znova nanést na lak nebo je potřeba nějak víc lak čistit?
Od Neozin
Vzhledem k tomu že Hydr02 je spíše určené aby bylo aplikované "na prasáka" to znamená bez dekontaminace. Tak bych povrch jenom pořádně umyl silnějším šamponem (třeba CG citrus wash & gloss) a aplikoval Hydr02.

Nejlepší by bylo povrch dekontaminovat (chemicky i mechanicky), potom odmastit a poté aplikovat Hydro02.
Ono když už podstoupíš dekontaminaci laku a odmaštění, bylo by vhodnější rovnou nanést nějaký syntetický vosk nebo sealent, který vydrží cca 6 měsíců, místo Hydr02, který má výdrž okolo 3 měsíců.
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]