Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Uživatelský avatar
Od BigBang
#13366
Aplikace je jednoduchá. Dva "stříky" na panel (cca polovina dveří) - buď přímo nebo na mikrovlákno, roztáhnout po panelu a rozleštit druhým mikrovláknem. Povrch sice nebude tak hladký jako čerstvě po vosku, ale voduodpudivost má dobrou. BSD mám má autě měsíc, zatím jsem nemyl, ale při oplachu wapkou jsem nepozoroval nějaké zhoršené vlastnosti kromě střechy, ale tu jsem špatně umyl i BSD jsem moc pečlivě nenanesl, protože jsem neměl židli :D Dával jsem to na polomrtvej 1000p respektive 476s, takže nevím jak se chová k voskům. Je to spíše než detailer spray sealant ;) R ozprašovač stříká spíš než mlhu, tak proudem.
Uživatelský avatar
Od rskedar
#13383
Hydrofobní vlastnosti jsou skvělé i po téměř 6-ti týdnech od nanesení na lak bez jakéhokoliv čištění nebo podkladu. Auto jsem od té doby myl 2x jen vapkou, víc nebylo potřeba. Nečistoty se na autě skoro nedrží, mouchy se smyly z kapoty i při malém dešti. A to mám bílou barvu na které je špína vidět...

O víkendu se chystám na první jarní mytí a přezutí auta - můžu postnout video, jak se to chová pro 6ti týdnech - obrázek si uděláte sami.

Opravu se těším, jak se bude BSD chovat na vyclayovaném, naleštěném a navoskovaném autě - už teď je to dokonalé.
Ondrej2005 se to líbí
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 31

Kdoví, jakpak se povedlo čelní okno.[…]

Mazda 6 gh

Pekná práce, pěna v motoru toho um&i[…]