Poorboys World Natty's Wax (White)

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

http://www.detailingshop.cz/tuhe-vosky/ ... 220ml.html

Obrázek



Jelikož tu stále chybí téma o tomhle skvělém Carnaubském vosku, rozhodl jsem se ho založit.
Vosk má spíše konzistenci pasty, krásně voní (kokos) a krásně se aplikuje, nevadí mu i práce na přímém slunci, což jsem si vyzkoušel v pátek kdy jsem neměl auto kam schovat do stínu a přesto šel vosk kdykoli krásně buffovat.
Osobně jsem ho nanášel 2x na AG SPR a myslím, že to byl důvod, proč sheeting nevydržel tak dlouho jak jsem čekal. Nyní jsem provedl změnu šamponu i podkladu (ValetPro Classic Paint Cleanser) a uvidíme. Rozhodně by protekce měla být dlouhodobá viz test:

http://lestenieaut.sk/testy.html

Několik mých fotek z pátečního voskování a dnešní (nedělní) beading. Auto bylo sice zaprášené, ale myslím, že fotky pro prezentaci beadingu stačí. Na fotkách jsou gumové a plastové části nakrmeny Poorboys Trim Restorer. Budu se snažit doplňovat info, jak vosk drží..

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) nexus_cz dne 13 dub 2014, 10:21, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

A je potřeba ho taky patlat gumovejma rukavicema jako dráčka? :D

Jsem zvědavej na výsledky výdrže, docela mě láka ho vyzkoušet.

Ta luxusní 105 v pozadí 8-)
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Kdepak, u toho si užívám ruční aplikaci, naprosto úžasně voní :). Ta 105ka moc nejezdí, majitel je starší pán, občas ho vidím, jak venku pobíhá a natírá jí zelenou barvou. Není to sice vidět, ale na téhle fotce za mnou stojí další, hnědá, taky tu spíš stojí než jezdí.
Výdrž budu reportovat a uvidíme, sám jsem zvědav, co udělá změna podkladu.
Naposledy upravil(a) nexus_cz dne 13 dub 2014, 10:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Natty's má výdrž podle mě velmi dobrou. Pochybuju, že by v tomto byl rozdíl mezi Blue a White. :thumbup: Mám ten vosk fakt rád :smile:
Uživatelský avatar
grapherx
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 258
Registrován: 09 úno 2012, 17:49
Bydliště: Brno - venkov

Natty's mám rád. :) Mám teda modrou verzi, ale moc rozdílů v nich asi stejně nebude. :)
Krásná vůně, jednoduchá aplikace, minimální spotřeba. Jen tu výdrž ještě nemám pořádně vyzkoušenou. :)
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

Osobne s nim dost plytvam, udelal jsem zatim asi 3 auta kazde dvema vrstvami a vetsi polovina je pryc. :) Je pravda ze pri svem prvnim voskovani jsem ho daval zbytecne moc.. :)
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Výdrž je v pohodě. Přežije docela slušně i zimu ;)
nemo
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: 06 bře 2014, 14:30
Bydliště: Tomášikova, Bratislava

Ja som ho použil tiež, už sme diskutovali. Inak tá vôňa fakt super, no ja sa priznám, že robil som len pasaka a asi som tiež ho dal viac, tiež ho ubudlo :-D
Uživatelský avatar
mata..
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 389
Registrován: 15 zář 2011, 12:23
Bydliště: Praha

Taky mám relativně velkou spotřebu. :(
Uživatelský avatar
nexus_cz
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1080
Registrován: 03 zář 2013, 06:38
Bydliště: Praha

14 dnů od voskování a Nattys drží jako přibitý, včera podruhé myto (pokaždé Latherem) a zatím bez příkrmu.. tenhle týden asi nahodím DJ Carnauba Glaze, ale ne, že by to bylo třeba. Fotky po večerním dešti, mobilovky...
Přílohy
Nattys2.jpg
Nattys1.jpg
Odpovědět