Soft 99 Fusso Coat

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
zdenek63
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 06 led 2020, 15:35

S3T: no jo, ale nepřišlo mi, že toho dávám hodně :D tak budu muset být opatrnější a mohu tedy použit na černou vosk, který je určen na bílou - nevznikne nějaký problém, či menší lesk a podobně?

Eddiee29: jojo, z carmedie. Ok, dám toho mnohem víc a jestli to tedy chápu tak defakto mohu natřít celý auto - dejme tomu 30-60min práce a pak si to vše rozleštit...?
Uživatelský avatar
3dclub
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 80
Registrován: 28 led 2019, 19:59
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Tady máš něco o voskování https://www.detailingblog.cz/navod-voskovani-auta/ :)

Podle mě je důležitější příprava, než řešit jestli je vosk pro tmavou nebo světlou barvu, dle mého názoru je to fuk :)
zdenek63
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 06 led 2020, 15:35

Super dík, takže pro mě novinka a sice nanášet 2 vrsty... :dance3: To mě nenapadlo.
S3T
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 123
Registrován: 06 bře 2016, 23:59

né mnohem ví, mnohem MÍŇ!! :D edí to myslel tak, že si dvakrát přelízneš lehce plechovku aplikátorem a z toho uděláš poalu celou kapotu, fakt se davá sotva viditelná vrstva.. jedna stačí, já jednou dal dvě a bylo to horší než jedna.. jedna mi vydržela dlouho a ty dvě zmizely, jak kdyby se fusso vyrušilo :D
zdenek63
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 06 led 2020, 15:35

Tak zůstanu o jedný tenký, přetím to teda musela být aspoň trojitá vrstva :D
zdenek63
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 06 led 2020, 15:35

Zdravím, jsem tu zase :-D Jen jednoduchý dotaz - čím by mohlo být způsobeno, že pokud auto umyju wapkou, jen vodou, tak některé nečistoty nejdou dolu (zpravidlo pod zrcátkem taková černá čára), ale pokud lehce přejedu prstem, tak nečistota jde skoro "sama" dolu... je to normální? :)
HonzaD
Administrátor
Příspěvky: 504
Registrován: 17 úno 2016, 21:53
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 7 poděkování

No, takze jsi auto neumyl, jen oplachnul :D Nemuzes cekat zazraky :)
zdenek63
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: 06 led 2020, 15:35

Jasný, to ani nechci... spíše mě to zarazilo, ale ono je to asi normální a v pořádku když povlak odpuzuje vodu a ta to potom neumyje... no jo, člověk se učí furt... :D
Cudl
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 97
Registrován: 01 čer 2014, 07:46
Bydliště: Kladno

Lidi si myslej ze kdyz maj navoskovany auto ze staci auto splachnout wapkou a je cisty. To vnucujou tak v tvshopingach 😂
Sabian
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: 19 bře 2018, 20:36

Nezkoušel už někdo z Vás nové Fusso 12M z roku 2019, které je údajně "improved formula" ? Zajímá mě to zejména z hlediska výdrže.... oproti předchozí verzi
Odpovědět