Soft 99 Fusso Coat - Stránky 59 - Detailing Club ČR

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od samot0506
Zdar za prvé nepoužívej jejich aplikátor nadělá paseku na laku používám ho pouze na impregnaci pneu.Zakup kvalitní aplikátor a vosk nanášej buď tahy nebo klidně krouživým pohybem hlavně na to netlač a zlehka vosk nanášej na lak.Snaž se udělat co nejtenčí vrstvu Fusso je náchylný na větší vrstvu potom nejde rozleštit nebo hodně špatně.Fusso 12 je super vosk ale nyní bych volil mladšího sourozence F7 který je co se aplikace týče mnohem jednodušší.
Od Pejcha
Zdravim,
mohu se zeptat, jake Fusso F7 mate na mysli? Hledal jsem a nsel jsem pod tim oznacenim 2 ruzne, jedno bylo kulata lahvicka a druhe jakoby oval s rozprasovacem? Mate praktickou zkusenost s timto voskem? Pripadne jaka je vydrz v praxi? Ja se na to ted chystam poprve a mam koupene Fusso 12mth s tim, ze ho udelam ted na jare a pak na podzim.
Dekuji za info, pripadne i doporuceni cim nanaset, mam objednane i mikrovlaknove pady.

UP: Uz jsme to asi nasel, F7 je ten kulaty, to druhe je detailer.
Od samot0506
Hledej máš vše na foru nikdo to za tebe hledat nebude.Myslím že Fusso F7 někdo testoval a není to tak dlouho.
Od optimas
No vosk je to super. Odvod vody excelentní, ale mám dotaz který šampón je pro tenhle vosk nejlepší. Teď použivám DJ BTBM a je super, ale chtěl bych něco pro vyživení toho Fussa. Díky
Od Kmoda
Chystám se koupit a vyzkoušet Fosso Coat F7,ale nevím jakou vzít verzi. Je verze na světlé metalízy a perleti a na černou a tmavé odstíny. Ale co když mám metalízu,ale tmavou? :D
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 65
Work from samot0506

odkaz už běhá ;)

Mercedes Benz C Class

tak ono staci jet jednou do mycky a mit tmavsi lak[…]

zase ale v zimě rychle rozmrzne[emoji23]