Soft 99 Fusso Coat

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
majxi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 13 dub 2016, 19:38

Nedávno jsem nanášel novou verzi, konkrétně na kapotu. Nejdřív předmyto BH auto foamem,umyto Dodo Btbm. Pak odmastit ipous s destilkou ( na autě umírající BSD ) , přejel jsem to žlutým Rupes kotoučem se Scholl S3 gold a zase odmastit. První poznatek je, že se nanáší o dost lépe jak stará verze :) .Dal jsem ultra tenkou vrstvu rozleštil jsem po cca 10 minutách hustým mikrovláknem , to šlo úplně jak po másle,skoro jak carnuba. Jenže jsem dal raději druhou vrstvu a to asi bylo špatně. Lak byl na dotek super hladký , žádné šmouchy ani hologramy,ale po cca 5 dnech od aplikace jsem jel na demioplach. Sice to dělalo kapičky,ale vůbec to neodvádělo vodu,jako třeba dělá BSD. Setkal se s tím někdo už?

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
majxi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 13 dub 2016, 19:38

Tak jsem postup opakoval a už jen jednu vrstvu a vše v pořádku . Jinak se ta nová verze super aplikuje,po 8 minutách dlouhosrstým mikrovláknem jde bez námahy krásné rozleštit a to jsem zkoušel naschvál dát místy víc a stejně to nebyl problém :) .

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Honík
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 59
Registrován: 21 čer 2018, 21:39

pak postni jak dlouho to vydrží mě třeba 2 měsíce Old verze teda :-/
pokornja
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 07 črc 2020, 14:38
Odeslaná poděkování: 2 poděkování
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Ahoj,
má už někdo pozitivní zkušenosti s tou novou verzí tohoto vosku? Mám v plánu do něj zainvestovat a rád bych věděl, jestli je to opravdu top v kategorii vosků. Ze zimního testu několika ochran v jiném vlákně tento vosk (ten starší) moc dobře nedopadl, tak bych nerad udělal chybu. Byl bych rád, aby ta ochrana vydržela ideálně přes celou zimu, pokud budu voskovat někdy koncem podzimu. Díky moc.
Uživatelský avatar
majxi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 13 dub 2016, 19:38

Celé auto jsem jen chemicky dekontaminoval,umyl,IPou odmastit a aplikoval tenkou 1 vrstvu . Foto je po ranním dešti a 3 měsících po aplikaci. Za mě super, kontaktně umyto snad jen jednou,jinak přežívám na kombu BH AutoFoam do ručního zpěnovače a Demi oplachu .
IMG_20200714_183400.jpg
Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

JirkaBL
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 23 srp 2020, 10:48
Odeslaná poděkování: 1 poděkování

ahoj, hledal jsem odpověď, ale nenalezl, co by se stalo kdybych Fusso aplikoval a vyleštil leštičkou ? nevydržela by tak dlouho ?
leštičku teprve plánuji koupit, takže test provést zatím nemůžu.

Díky za odpovědi
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

vosk se nenanasi lestickou....
BSD maniac
Zib
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 31 kvě 2020, 15:31

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Mám Soft 99 Fusso a přes porodní problémy s aplikací jsem s ním spokojený. Chtěl bych ho ale přiživovat detailerem. Pořídil jsem si AF Finále Quick detailer.
https://www.detailingshop.cz/auto-fines ... -detailer/

Chápu tedy správně, že není vůbec vhodný, protože Fusso je syntetika a tento detailer má obsah carnaub. vosku?

Nikde jsem se ale nedočetl, co by se dalo jako detailer použít. Máte někdo zkušenost s Soft 99 Fukupika?

https://www.detailingshop.cz/soft99-fuk ... -detailer/

Díky moc a zdravím
Uživatelský avatar
brabus
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 742
Registrován: 28 úno 2015, 17:42
Bydliště: kousek od Brna

Gyeon Q2M QuickDetailer myslím, že jde pouřit na vše...
BSD maniac
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ten AF Finale bych se také vůbec nebál použít, zejména, pokud ho již máš koupený.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět