Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od shalibaba
U toho Gyeon Prep - jaká je tak spotřeba při odmaštění celého auta? Abych věděl, jaký objem objednat?
Případně, jaký je rozdíl mezi tímto a Versem od AutoFinesse? Jestli toto by šlo před fussem jako odmašťovač také použít?
Od Ondrej2005
Ahoj,
jak je to tedy s FUSO Soft 99 a Dodo Juice Lime Prime Pre-wax Cleanser? Snese se to a nebo tuto kombinaci v žadném případě nedoporučujete?

Jde o to že jsem dobral poslední Collnice 478s a mám dost DJ Lime Prime a nevím zda se to snese s FUSSO?
Od Eddiee29
Ne bsd je sealant( neco jako fusso)
Nic se pod to nedává, jenom se to odmastuje (ipa, gyeon prep, carpro eraser atd.)
Od Ondrej2005
Díky a teď ještě možná blbá otázka, ale co když mám auto 30 dní navoskováno Kolohnátem a když budu třeba za 3 měsíce aplikovat nový ,ale už FUSSO 99, tak musím kompletně odstranit starý Collnite a nebo stačí lak jen pořádně umýt a hned nanést nový FUSSO? (Collnite mám opravdu jen malinko a ještě ho tam mám tak na střechu a na kapotu a konec.
Od Helmut
Jde snad o základní principy. Když je na povrchu něco co brání ulpínání ostatních věcí (nečistot, vody... vosku :-) ) tak asi bude lepší původní ochranu odstranit, odmastit a umožnit co nejlepší přilnutí ochrany nové ...
  • 1
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]