Gyeon Q2M Wetcoat

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Obrázek

Q2M WetCoat byl speciálně navržen tak, aby zajistil co nejlepší hydrofobní účinek. Bez ohledu na to, zda vaše auto má nebo nemá ochranný povlak, případně, pokud má keramický povlak, který nebyl delší dobu udržován. Tento výrobek poskytne vysoce kvalitní výsledek ve velmi krátkém čase.

Hlavním přínosem Q2M WetCoat je jeho univerzální charakter, který umožňuje použití na téměř každém vnějším povrchu vozidla. Dodá výborné samočisticí vlastnosti nejen laku, ale také plastovým nebo kovovým dílům, diskům kol nebo oknům.

Q2M WetCoat je revoluční spray sealant, který vytvoří trvalou ochranu během několika minut - jednoduše nastříkáte na povrch vozu a opláchnete vodou. Skutečnou výhodou je obrovský hydrofobní a samočistící efekt, který je dodán okamžitě spolu s intenzivním leskem.

Q2M WetCoat je vysoce koncentrovaný a ihned připraven k použití, nevyžaduje ředění nebo míchání. Produkt je dodáván v praktické láhvi s rozprašovačem, takže jediné, co musíte udělat, je umýt auto, nastříkat sprej na povrch vozu a opláchnout tlakovou vodou.


clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Dobre, ale melo se to udelat hned pri zavedeni produktu na shop, protoze v podstate vsechno od Gyeonu se resi v tom jednom 60strankovem vlakne :D
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

To souhlasím, podle mě ale není pozdě s tím začít.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Můj první dotaz tady zní, myslím že ještě nepadl, mělo by efekt když by se wetcoat po nanesení na panel ještě lehce rozetřel mycí rukavicí po celé ploše panelu a pak teprve wapkoval? Myslím že by to přineslo lepší roznesení přípravku než pouhé nastříkání :crazy:
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
pastovic
Rádce DCČR
Příspěvky: 346
Registrován: 01 dub 2015, 17:49
Bydliště: Šternberk (Olomouc)

A nebo rozprašovač kterej udělá velkej průměr rozstřiku ;). Tím že by se na to mělo ještě chytnout rukavici, tak si myslím že by to postrádalo smysl v jednoduchosti. Na to je právě Bath+.
Uživatelský avatar
Neozin
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: 10 kvě 2014, 13:26
Bydliště: Ostrava

Laconi: Tlaková voda to roznese do okolí. Já takhle nedávno nanesl na přední blatník a wet coat se dostal až do 1/4 kapoty. Takže bych se vůbec nebál nepokrytí celé plochy, a kdyby se někam wetcoat nedostal. Stačí doaplikovat na dané místo ne? :smile:
Uživatelský avatar
Michail
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 549
Registrován: 08 srp 2014, 12:11
Bydliště: Černovice

Taky v tom moc užitku nevidím, při aplikaci jsem nanesl na kapotu a wapka mi to roztáhla po půlce čelního skla. Právě naopak bych čekal, že rukavice přípravek nasaje do sebe a tím spíš docílíš zbytečného plýtvání.
F**k me, I'm FRENCH!

K4M Renault Mégane Coupé 1.6 16V, r. v. 1999
F4R Renault Laguna GrandTour 2.0 16V, r. v. 2006
Uživatelský avatar
Laconi
Moderátor
Příspěvky: 1908
Registrován: 14 črc 2013, 18:42
Bydliště: Brandýs nad Labem
Obdržená poděkování: 1 poděkování

Já jsem s Wetcoatem už několikrát pracoval takže vim jak se správně používá, tohle sem někde četl na zahraničním webu tak se ptám.
clean&style

Detailingové služby v Praze - laconi150@gmail.com
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Na kolech nic moc.. už je mám zas jak rok nemytý :D zítra uvidím, jestli aspoň usnadní mytí
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Wapkou toho šlo dolů dost a šamponem+štětcem všechno, takže zas tak špatný to nebude, jen odpuzovat moc neumí. Měl bych se naučit míň brzdit :D
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
Odpovědět