Gyeon Q2M Wetcoat

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Uživatelský avatar
oxik
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 1209
Registrován: 14 bře 2014, 13:08
Bydliště: České Budějovice

Na sluníčko bych to nesváděl, když jsem dával poprvé na moje auto WC, tak mi taky udělal fleky a to ten den pršelo a bylo hnusně..tenkrát jsem to dával za vinu tomu, že jsem WC nastříkal na zavoskovaný auto, ale proč to udělalo jen na kapotě a jednom blatníku jsem dodnes nepochopil..
http://www.display-folie.cz - ochrana pro všechny displeje a monitory
marekmarek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: 31 črc 2015, 19:02

je pravda že wetcoat sem vždy dával zbavený polétavou rzi,asfaltu atd....
tapa
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 23 kvě 2015, 15:56
Bydliště: Český Krumlov

Auto bylo umyte. Vzane cleanem,ironem. Tarem. Vylesteno strojne. Nakonec vzane Ipou. Pak oplachnuto 2x tlakovou vodou a az na 3 vrstvu vody aplikovan wetcoat. Nevim kde se stala chyba,ale zamrzelo a nasralo to. Pak to slestovat.
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Chyba nemusela byt treba ani nikde, proste to neni uplne bezstarostny produkt, treba ma nejakou premrzlou/zkazenou varku. Ja jsem jednou WC dal na auto ze dokrmim BSD a taky mapy jako krava, ktery jsou na aute dodneska, protoze to opravdu slo jenom odlestit a k tomu jsem ze zatim nedostal.
tapa
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 35
Registrován: 23 kvě 2015, 15:56
Bydliště: Český Krumlov

Skoda ze se to stalo talhle poprve. Jsem k tomu tak trochu zaujatej a skeptickej. Jestli bude nejaky dalsi nano povlak tak uz jedine od Modesty.
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tak zas nemůžeš srovnávat Wetcoat s Modestou, to je trochu jiná cenová kategorie a je otázkou, jestli to za tu cenu stojí.

Můžete mi někdo ty mapy vyfotit (až se tak stane). Já s tím nikdy problém neměl a rád bych vznesl dotaz k výrobci - potřeboval bych ale nějakej materiál.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
marekmarek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 21
Registrován: 31 črc 2015, 19:02

Taky sem právě nikdy neměl problém a to sem toho vystříkal už cca 4 litry. bud špatná várka nebo špatně připravený lak...
Uživatelský avatar
lazi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 89
Registrován: 04 led 2016, 22:04

Jen taková teorie. Křemík je náchylnější co se týče tvrdé vody. Mám lak ošetření Q2M Cure (podobný princip jako WC) a pokud auto nevysuším, zůstanou mi na laku fleky po tvrdé vodě, které jdou dost špatně rozleštit. Na neošetřených autech to buď vidět není a když, tak v malé míře.
Nemůže být tohle i tvůj případ?
Uživatelský avatar
Mr.Brain
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 372
Registrován: 06 kvě 2014, 00:11
Bydliště: ČB

To si úplně nemyslím, dával jsem to asi 4x na různá auta u nás na chalupě a nikdy s tím nebyl problém a to je voda ze studny (vrtu) opravdu hodně tvrdá...
wildT
Moderátor
Příspěvky: 3761
Registrován: 06 dub 2012, 22:42
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

soray píše:Tak zas nemůžeš srovnávat Wetcoat s Modestou, to je trochu jiná cenová kategorie a je otázkou, jestli to za tu cenu stojí.

Můžete mi někdo ty mapy vyfotit (až se tak stane). Já s tím nikdy problém neměl a rád bych vznesl dotaz k výrobci - potřeboval bych ale nějakej materiál.
Myslis ty co vznikly mixem treba aplikaci na BSD, nebo ty co vznikaji zdanlive bezduvodne?
Odpovědět