Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Uživatelský avatar
Od Laconi
#45364
Obrázek

Primárním úkolem Q2M Cure je maximální prodloužení životnosti základního nanopovlaku, např Q2 Prime nebo Q2 Mohs. Prostřednictvím pravidelné údržby můžete získat prodloužení vynikajícího hydrofobního účinku až do 90% trvanlivosti základního povlaku.

Aby se mohlo pracovat rychleji a efektivněji, je možná aplikace Q2M Cure jak na suché, tak i na mokré auto (např. po ukončení mytí). Aplikace na mokrý povrch laku usnadňuje sušení ručníkem - povrch laku se stává okamžitě kluzký a má antistatické vlastnosti.

Účinnost je jednou z klíčových vlastností všech produktů Gyeon, a Q2M Cure jde příkladem. Jedno nebo dvě stříknutí by měly být dostatečné k pokrytí celého panelu velikostí dveří ochranným povlakem. Nízká spotřeba se promítá do výhodného poměru ceny a kvality tohoto křemíkového detaileru.

Q2M Cure je také vynikající řešení pro ty uživatele, kteří chtějí dosáhnout skvělých výsledků, aniž by museli investovat spoustu času a úsilí. Q2M Cure lze použít jako běžný spray sealant na vozidla bez ochrany laku. Na rozdíl od podobných produktů dostupných na trhu, Q2M Cure obsahuje ve svém chemickém složení významný podíl křemíku SiO2 a zaručuje prvotřídní vodoodpudivost a vynikající lesk od prvního použití.

Prvních pár týdnů po aplikaci jsou keramické povlaky náchylné na vznik skvrn z vodního kamene. Použití Q2M Cure bezprostředně po aplikaci základního povlaku pomůže úplně eliminovat toto riziko. Výrobek je také skvělý jako Quick Detailer, odstraní všechny potenciální šmouhy a zbytky vody. Zanechává bezkonkurenční lesk.


Uživatelský avatar
Od lazi
#46121
Dobrý den,
nemáte vyzkoušenou dobu protekce? Koupil jsem tento produkt společně s Bath+ jako první pořádný výrobek. Mile mě překvapil odvod vody. Geyon slibuje "samočistící" schopnost - potvrzuji, že se auto špiní méně, nicméně špinavé v těchhle měsících je. Na první aplikaci jsem měl vyšší spotřebu (i když 25ml na VW Golf mi přišlo super).
Jen se zeptám zkušenějších. Jak výrobek zafunguje, když bude někdo auto mýt klasicky u benzínky (buď myčka nebo autobox s koštětem)? Nedojde k degradaci ochrany už po prvním umytí?

Díky
Tomáš
Uživatelský avatar
Od joshiki
#46122
Dobrý den/ahoj Tome,
já u podobného přípravku mívám spotřebu odhadem 50ml, voskuju jím i disky.
Myčka u benzínky wapky jsou v pohodě-tato ochrana je zcela odolná snad všemu chemickému, takže wapky jsou ok.
Snad nechceš jezdit s autem do kartáčů nebo to drhnout koštětem?
Víš co udělá smetáček/smeták na laku nebo kartáče v myčce?
npř tohle https://www.facebook.com/media/set/?set ... 662&type=3
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 662&type=3
Uživatelský avatar
Od lazi
#46123
Na benzínku jezdím jen kvůli wapce. Myju rukavicí. U mého auta je to více méně už šumák (přeci jen 15 let udělalo své).
Bavili jsme se ale s kolegou, který si koupil nové Clio Grandtour o nějaké ochraně laku. Říkal jsem mu o Curu, že jsem zatím spokojenej, a že mu cca po měsíci po aplikaci řeknu, jak je na tom. U něj ale pochybuju, že bude chtít okolo auta běhat s dvěma kýblema a rukavicí :D .

EDIT: přál bych ti vidět, jak myjeme auta u hasičů - do kýblu nalijeme čistič na podlahy, a hezky koštětem "umyjeme". Takovýhle štosy 1x týdně. No, brečím pokaždý :D
Uživatelský avatar
Od lazi
#46130
Bohužel takové vymoženosti u nás na západě nemáme :( Víceméně je tu jen jedno dobré místo pro mytí. Nedávno tu sice udělali super nové mycí boxy, ale dali ceduli zákaz Ručního mytí a mají příšerně tvrdou vodu. :dash:
Od Moucha
#46365
Jak je to s práškovou wapkou a vlivem na ochrany laku? Přijde mi, že když to bezkontaktně relativně umyje, tak to musí být pěkné svinstvo :smile:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]