Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od ka-spel
soray píše:Nastříkat na hadřík a vetřít do laku :)
To se nastříká přímo na kastli? Tak to jsem včera dělal blbě.

Odesláno z mého JY-G4S pomocí Tapatalk
Od lukascruz
Lip se to ale nanasi, kdyz si nastrikas do mikrovlakna a rozetres na laku. Nekdy muze delat cmouhy a chce ho to poradne rozlestovat.

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
Od ka-spel
Tak jsem to asi přehnal s dávkováním. Z 250 ml balení padla skoro třetina. :rolleyes: Za jak dlouho to mám přikrmit wetcoatem?
Od Neozin
To je moc, běžně se spotřeba pohybuje okolo 50ml na auto.
Nelze přesně říct za jak dlouho Cure zeslábne. Záleží na hodně faktorech, kde budeš jezdit, jak často umýváš, jakou chemií používáš, kolik s autem najezdíš, je auto garažované atd.
Přikrm wetcoatem tehdy, kdy se ti bude zdát že Cure slábné a nemá vlastnosti, které by si chtěl mít od dané ochrany.

joshiki: :thumbup: si rychlejší. :D
Od ka-spel
Umývám jen bezkontaktně na wapce s předmytím ValetPro Prewash. Šampon jsem pořídil Carpro Reset. Garážováno, cca 18 tis. ročně.
Od Kmoda
No co jsem tak četl,tak Cure samotný je "příkrm" pro Prime nebo Mohs. Takže přikrmovat Cure Wetcoatem je trochu divné. Co se týká výdrže tak výrobce u Wetcooatu píše dvakrát tak dlouhou výdrž jak u Cure...
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]