Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Dobré shrnutí, palec hore.

Jelikož stále pracuju s CeramicPro, schválně si chci vyzkoušet i jiné produkty a udělat si na ně vlastní názor, zatím to vypadá na Nanolex Si3D / Gyeon Mohs :ugeek:.
umts14 píše:Chtěl bych se zeptat, která keramika je podle vás nejlepší. Na jaře bych chtěl nějakou aplikovat a rozhoduji se mezi Gyeon Q2 Mohs a Nanolex Si3D nebo by jste mi doporučili nějakou jinou? Děkuji
Těžko říct, která z těch základních - dostupných je nejlepší, princip aplikace je podobný. Mě třeba MOHS na jednom autě nefungoval a postupoval jsem dle návodu. Na druhém byl zase OK. S Si3D nemám zkušenosti, obrať se na pana Vejnara. Nebo můžeš zkusit Cquartz :thumbup:. Ta výdrž bude u všech podobná - cca 1-1,5 roku.
Uz sme to s Frozzem resili a neprisli sme na duvod proc se to stalo... Pak to delal na svym a tam to fungovalo uplne normalne. Nam se stalo akorat jednou a to byl Prime, ze delal porad cmozhy a nesel poradne rozlestit. Mohlo to byt tim, ze to bylo uplne novy auto. Zkouseli sme vsechno mozny. Odmastit, prelestit, nic nepomahalo. Pak sem tu samou lahvicku zkusil na svym a tam se ti chovalo uplne normalne. Jak na lesteny casti, tak nelesteny. Ale to byl za celou dobu pouzivani jediny pripad. A ani od nikoho sem neslysel, ze by mel problem
Chtěl bych se zeptat, zda někdo netestoval která keramika má nejlepší odolnost vůči poškrábání? Popřípadě zda by jste mi některou doporučili která já odolná proti škrábancům. Jaro už se blíží tak uvažuji o koupi keramiky ale nemohu se rozhodnout kterou. Děkuji
umts14 píše:Chtěl bych se zeptat, zda někdo netestoval která keramika má nejlepší odolnost vůči poškrábání? Popřípadě zda by jste mi některou doporučili která já odolná proti škrábancům. Jaro už se blíží tak uvažuji o koupi keramiky ale nemohu se rozhodnout kterou. Děkuji
Všechny to budou mít podobné, rozhodoval bych se podle jiných parametrů. Marketing je v tomhle případě silnější, než samotná tvrdost. Jukni na CarPro, Gyeon, 4nano, Optimum, Nanolex a něco vyber :-).

LT Detailing, klobouček,hodně slušný