Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Zdarec, nikde jsem se nedočetl jak je to s keramikou, všude se píše, že vydrží XXX dlouho, půl roku, 2 roky, 5 let atd, ale všude je řeč hlavně o odvádění vody. Jde mi hlavně o to, že bych rád aplikoval ochranu, která co nejvíce zabrání poškození laku (vlásečnice atd). Je mi jasné že není nesmrtelná a že se to škrábne, ale chtěl bych to minimalizovat takže keramika bude asi nejvhodnější. Jak je to ale s tou výdrží ? Když přestane fungovat odvod vody a neobnovuje se ani po resetu, znamená to že je keramika pryč ? Nebo tam stále je, a stále je to méně náchylné na poškození akorát už neodvádí vodu ? V případě že je přítomná i po třeba 2 letech ale neodvádí vodu, je potřeba ji odleštit a aplikovat všechny vrstvy znovu nebo stačí nanést jen poslední vrstvu (například SKIN od geyonu), obnovit tím hydrofobnost a renovaci laku provést třeba za další 2 roky s tím že povrch je stále pevnější než kdyby byl navoskovaný.
TH - Superb II co už viděl svět

čau moje další amatérsk&aacut[…]

Oldsmobile Delta 88 - jedna noc jedno auto

Tam ne tohle jelo na svatbu

Subaru Tribeca

Tenhle interiér mě opravdu bavil, auto po c[…]

Fiat 500 Classic by SteamCar

Krásně s citem, tohle se povedlo!