Vosky, sealanty a keramiky - obecný pokec

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Takze bude soray menit zdarma? ;-)
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

My jsme toto několikrát řešili s výrobcem a byli jsme ujištěni, že máme nejnovější šarži, kde by neměl být problém. Případná výměna je tedy závislá na rozhodnutí výrobce. :unknw:
Navíc pro nás je toto zatím jen v rovině spekulací. Zpětně si vybavuji tuším 2 případy, kdy jsem výdrž řešil se zákazníkem. Bohužel ani v jednom případě se nám "vadný" kus nedostal zpět na případné otestování. Pak můžeme těžko dělat nějaké závěry.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Eddiee29
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 499
Registrován: 03 dub 2015, 00:11
Bydliště: Hněvotín(Olomouc)
Obdržená poděkování: 3 poděkování

Hele já to taky jako nechtěl nějak řešit, říkal jsem si že jsem možná někde udělal chybu atd. Ale pastovic to dělal chvilku přede mnou a tomu to docela vydrželo.. ja si to pak taky koupil, dal na obě auta a při dalším mytí cca měsíc, už to bylo jak vosk z wapky ani ne...
Teď tak po chvilkach nějak dělám jarní očistu(už asi dva měsíce mám auto v garáži a pořád se mi nedaří si na to udělat více času) tak to na to zase nahodím. Bude to i přelíznutý a odmaštěný, takže to bych se pak ozval jak to dopadlo...
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Určitě dej vědět, zajímá mne to :thumbup: Pokud by to dopadlo nefunkčně, budu rád za poskytnutí vzorku na test :smile:
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět