Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
ahoj,mám takový dotaz...zkoušel někdo uz ten sprej Gyeon CanCoat ?? zajímalo by mě jak je to s reálnou výdrží a v porovnání s nějakými dražšími produkty (MOHS,Prime) a v porovnání s WetCoatem (ten mám vyzkoušený-výdrž cca měsíc a na běžné mytí a pro lidi kteří jsou líní aplikovat vosky nebo drahou keramiku není špatný)...ale rád bych vaše názory... díky.
On CanCoat taky nevychazi nejak lacino. Na jedno auto padne skoro cely. Pak ekonomicky vychazi lip Mohs, WetCoat. U CanCoatu je vyhoda aplikace na mikrovlaknu na mista, kam se blbe dostava klasickym aplikatorem.

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
lukascruz : právě zvažuji aplikaci (pro známého)něčeho co vydrží déle než WetCoat a nebude to extra darda(kupoval bych to nejmenší balení toho MOHS,tak by to vyšlo stejně na cca 2ku..tak se prave ptám zda li nezvolit radeji ten CanCoat a vypotřebovat ho celý- pujde to na A6 černá perleť...s WetCoatem mám zkušenost že i tu barvu taknějak "rozjasní a dá tomu i lesk a hloubku"...no nevím právě jak u té černé perleti...abych se s tím pak netrápil..
Nez dat treba CanCoat a cekat na vydrz 6 mesicu, tak bych radsi koupil Fusso nebo FinisCare a skoro pul rocni vydrz mas taky za zlomek ceny keramiky(Mohs, CanCoat). Pripravu laku budes muset udelat stejne, at budes nanaset cokoliv a u vosku mas vyhodu, ze cokoliv se stane, tak ho naneses znovu.

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

LT Detailing, klobouček,hodně slušný