Dodo Juice - Future Armour

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
commanderwar
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 22 dub 2019, 15:02

Sakra. To jsem fakt cune. Copak se tim nema postrikat kazdy cm2 ?:)... Kolik striku streba na kapotu?
commanderwar
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 22 dub 2019, 15:02

Jediny co, ze mi to asi nechalo trochu z boku na pneu takovy sedy film jak to pri myti ztekalo z karoserie. A pneu z boku maji takovy drazky a tam to uvyzlo....pneu to ublizit nemuze ne??
Uživatelský avatar
majxi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 13 dub 2016, 19:38

Nemusíš to úplně celý pokrýt, protože to roztáhneš po karoserii wapkou ( ideálně odspodu nahoru ). Aplikuj i na pneu a flek bude pryč :)

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk

Lukašu
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 48
Registrován: 28 led 2016, 19:58
Bydliště: Kousek od Ostravy

Ja ho pouzil na mesic stare Fusso a nejak se to nezkamarádilo(asi mesic po aplikaci pul kapoty fusso funguje a tam kde je dodo tak né.)...naštestí jsem to zkusil jen na 1/2kapoty...tak zatím jinou zkusenost s tímto nemám...otestuji na nejakém neošetřeném autě a napíšu jak dopadl test..
MACI
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: 21 bře 2020, 17:51

Tak mam taky uz na aute DJ Future armour, aplikovan taky jen nastrikanim na mokre umyte auto a roztahnut wapkou. Vypada to zatim slusne.
Mam 2 otazky :)
- vali se mi v garazi nepouzity Tenzi detailer quartz spray, nejaky nanospray/detailer - muzu tim prikrmovat Future Armour (at se toho taky zbavim...)?
- kdyz budu mit cestu kolem verejne wapky a budu chtit auto jen ostriknout, muzu pak FA prikrmit vodou s voskem z te wapky? Jasne ze bych to tam oplachl jen cistou vodou bez samponu at si FA pripadne nesmyju, spis jestli ma cenu tam pak pristriknotu ten jejich vosk, zda tomu pomuzu/neublizim.

Diky.
Uživatelský avatar
majxi
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 23
Registrován: 13 dub 2016, 19:38

Překrývat je to zbytečné a zároveň to ztrácí smysl toho, že třeba po 2 měsících můžeš FT znovu natáhnout wapkou. U té veřejné wapky to samé, lepší to nebude ba naopak by jsi mohl mít fleky . Tj. finální oplach demi. /Osmo vodou bez nějakých leštidel a vysušit je jistota.

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

MACI
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 28
Registrován: 21 bře 2020, 17:51

OK, diky za info! Takze zbytecna snaha ktera by mohla napachat vice skody nez uzitku :)
commanderwar
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 22 dub 2019, 15:02

ahoj nechal jsem si tento přípravek přez zimu v kufru a asi přemrznul....a ted je jako by modře zakalený a není pruhledný..
Myslíte že je zničení?:??
Uživatelský avatar
soray
Administrátor
Příspěvky: 2947
Registrován: 26 říj 2010, 14:30
Bydliště: Králův Dvůr
Odeslaná poděkování: 6 poděkování
Obdržená poděkování: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Můžeš ho na nějakém místě zkusit a uvidíš, zda bude fungovat.
Obrázek M: mjaros@detailingshop.cz T: +420602542150
Odpovědět