Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Uživatelský avatar
Od joshiki
#58335
Jelikož tu není plnohodnotné téma k pikatecu, tak si dovolím jej založit, pro jednoduché nasměřování na jasně vysvětlující obsah, kde budou recenze z vícero zdrojů(pokud přispějete svou trochou do mlýna)
Dost začátečníků a především laiků je z reklamy přesvědčena, že je pikatec nějaký zázrak a tady bych to společně s vámi buďto potvrdil nebo vyvrátil ;)

Promo průvodní text:
Nanokosmetika Pikatec je nejmodernější ochrana laku, kol a skel Vašeho vozu. Nanočástice ochrání povrch vozu neviditelným štítem, chrání ho před škrábanci a hloubkovým znečištěním.
Nejmodernější ochrana laku...no nevím, diskutabilní podle mě.
chrání před škrábanci...z praxe vím, že tohle je už doslova zavádějící tvrzení stejně jako ochrana před hloubkovým znečištěním.

Oficiální popis k setu za 1500,-který obsahuje:
Set nanokosmetiky CERAMIC PROTECTION PACK na komplexní ochranu karoserie a skel vozu po dobu jednoho roku. Set obsahuje Šampon (150 ml), Ochranu karoserie Armour (50 ml), Čistič skel (40 ml), Ochranu skel (40 ml), 2x aplikační utěrku z mikrovlákna, ochranné rukavice a informační brožuru, vše z řady Ceramic.

A doplním jejich popis:
1.Snadná aplikace
2.Životnost 1-2 roky
3.Snadná následná údržba

Nová verze nanokosmetiky Pikatec 05/17
"U produktů řady Car se nám povedla zlepšit tvrdost (až o 15%), odpudivost vody (kontaktní úhlel je nově přes 100°)" text převzat z https://www.pikatec.cz/car/
Mimochodem CQUK nabízí kontaktní úhel smáčení 110° z toho plyne, že by měl být o něco lepší...v praxi si ověřím o kolik lepší bude, když je to "jen" 10°

Svoje zkušenosti a postřehy či názory můžete psát v příspěvcích pod tento úvodní
Uživatelský avatar
Od joshiki
#58337
Prosím k tématu...

"Pochopitelně pakliže již máme polituru úspěšně na karoserii nanesenou, můžeme jezdit do všech myček, poněvadž politura, která pevně již drží na karoserii, je odolná proti všem nepříznivým vlivům. Pro Vaši představu, polituru neodstraníte ani takovými prostředky, jako je Xylen, Technický benzín apod. (jen to nedoporučujeme zkoušet, zejména na lakované karoserii)."

Hlásí se někdo dobrovolně, kdo to ověří? :D
Uživatelský avatar
Od Rety
#58338
Mám takový pocit že by to Prep sundal a ani by se nezapotil
A jak píšou tak po 1 návštěvě kartáčů by to bylo pryč.
Od Alias15
#58341
Já na jejich reklamu v autosalonu naletěl když to byla tehda novinka a vyhodil jsem zbytečně 3 tisíce.Po týdnu zapršelo a pikatec byl pryč,žádná ochrana ani odvod vody.Nechal jsem si vše nanést jejich technikem aby vše fungovalo jak má a nepomohlo.Určitě nedoporučuju.
Od Alias15
#58350
A jdeš k nim na předvedení jejich super nano produktu :dance3: ? Sleduju už delší dobu tvůj facebook a nemají šanci se ti v kvalitě ošetření dorovnat podle toho co udělali na mém autě.Škoda že bydlíš tak daleko hned bych ti svěřil auto.Jsem ze Vsetína.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]