folie

Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Odpovědět
pepe
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 19 bře 2017, 12:48

Zdravím má někdo zkušenosti s údržbou čiré folie na autě. Jak ji udržovat a jak často dekontaminace / přípravky/, čistění / clay/ , leštění / orbit vs rotax leštička/ pasty / druhy/ vosky
stativ
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 14 bře 2018, 21:09

Já jsem houby detailer, ale údržba celkem běžná. Aktivní pěna funguje stejně jako na laku, clay taky, vosk taky, železožrout taky…

Jediná specialita je leštění – nemám leštičku (ono se z paneláku blbě tahá elektrika na parkoviště) takže jsem to zkoušel ručně a na folii houby vyleštíš. Na druhou stranu, tyhle folie mají nějakou samozacelovací schopnost, takže drobné škrábance časem na sluníčku zmizí.
Uživatelský avatar
Mňorek
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Registrován: 07 kvě 2018, 13:38
Bydliště: Bruntál

Na ochranné fólie jsou přímo přípravky k tomu určené. Např. značka Gyeon dělá různé přípravky od šampónu, leštících past až po ochranu. to samé třeba Nanolex a jiné..
pepe
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 39
Registrován: 19 bře 2017, 12:48

Zdravím, chtěl bych se optat na Vaše názory, zkušenosti ohledně folie opticshield nano aplikuje ji firma wrapstyle a říkají, že nemá na trhu konkurenci a největší lesk. Dík za Vaše názory a zkušenosti
Odpovědět