Vše o finální protekci laku, popis jednotlivých druhů vosku a sealantů. Udržba již nanesených vrstev vosků.
Od soray
Vidím, že nic nevidím :-) Resp. nevidím žádný zázrak, což by potvrzovalo mé jarní testy, kdy se tento produkt choval víceméně stejně jako Dodo Hard Candy (odvod vody, špinění). Dokonce HC polovina se mi zdála i mírně čistější.
Od cyc
Když už je zde založené téma, přidám pár fotek. Konkrétně jde o CQUK.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Od Tom
mně se opět potvrzuje i podle fotek, že vidím mlhu a ne hluboký a šťavnaný odlesk :mrgreen:
Od Miguel
Dobře...pokud budu honit lesk a efekty, přírodní vosk je jasná volba...pokud chci dlouhodobou výdrž na autě na denní ježdění, volím keramiku...

...další otázka je, že zrovna DODO přírodní vosky opravdu nevynikají bůhvíjakou výdrží a efekt odvodu vody ti vydrží tak asi měsíc...

Na videu je ukázka odvodu vody po 3 měsících a cca 2500km
Od soray
Tak samozřejmě, pokud má prioritu výdrž, tak chemie je jasná volba, o tom žádná. Ale že by se po nano vodičce auto špinilo méně nebo mělo lesk srovnatelný přírodním voskem, se mi rozhodně zatím nepotvrdilo.

Co se týče výdrže Dodo a jiných přírodních vosků, pokud někomu vydrží pouze měsíc, tak je chyba buď na straně přípravy nebo následné údržby.
Od Miguel
Samozřejmě netvrdím, že lesk je srovnatelný, každé má své pro a proti ;)

Chyba na straně přípravy určitě není...zapomněl jsem uvést, že myslím výdrž bez jakékoliv další následné údržby, v rámci testování :idea: Samozřejmě nejsem tupoun, abych přírodní vosk nepřiživoval např. Red Mistem, ale samotný DODO vosk opravdu nic nevydrží...a mám ověřeno a vyzkoušeno, že vlastnosti některých přírodních vosků nevydrží ani týden...
Od soray
Já měl 2 vrstvy Dodo Hard Candy od listopadu do začátku března a vydržel ;)
Od Mr.Bean
Mně Hard Candy vydržel měsíc na střeše a kapotě. Od května mi něco malinko zbylo na svislech částech. Co pod to cpeš?
Od soray
Klasika pořádně umýt, clay, lime, 2 vrstvy vosku.

Vím, že Vás je víc, popravdě tomu úplně nerozumím. Vím o spoustě dalších aut, kde Dodo normálně drží ty 3-4 měsíce a více.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Nissan 350Z Nogaro red

já koukám taky hlavně do německa... […]